מוכרחים לנצח את מולדובה

דרור קשטן במסיבת עיתונאים לקראת מוצ"ש: "נכשלנו מול לטביה ולכן הקהל לא מגיע, אבל מוכרחים לעשות את הכול. רה"מ ומאמן הנבחרת זה התפקידים הכי קשים"

יום חמישי 08 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
 ימיהם של ג'ורג' ג'ילט וטום היקס האמריקאים, כבעלים של ליברפול מתקרבים לקיצם. כך על פי הדיווחים היום בכלי התקשורת באנגליה. על פי הדיווחים, הנסיך פייסל הסעודי, מעוניין לרכוש את מועדון הפאר האנגלי ומו"מ בינו לבין ג'ילט כבר החל.

המפתח למכירת המועדון, הוא היכולת של שני בעליה של ליברפול, היקס וג'ילט להגיע להסכמה על מכירת המועדון. היקס וג'ילט מחזיקים כל אחד ב-50% ממניות המועדון ואף אחד מהם לא יכול למכור את המועדון ללא הסכמה של שותפו.

הנסיך פייסל, כבר החל במו"מ עם ג'ילט ואף נכח העונה באנפילד, באחד ממשחקי הקבוצה בפרמייר-ליג. 

רק בשבוע שעבר, היקס וג'ילט, שנמצאים בקשיים כלכליים, הודו שהם מחפשים משקיע חדש למועדון, אך הוסיפו: המו"מ בשלב מתקדם מאוד שלו, אין עדיין הסכם עם שום גורם וצריך להמתין להתפתחויות".

היחסים בין הבעלים האמריקאים למנג'ר הספרדי של המועדון, ראפה בניטז, עלו על שירטון, שהגיע לשיאו השבוע כאשר השניים האשימו את בניטס וביקרו אותו קשות בעקבות הפסד הקבוצה לצ'לסי במחזור הליߒה האחרון.

גם אוהדי ליברפול, שתומכים במנג'ר שלהם וסולדים מהיקס וג'ילס, מייחלים לעיסקה לרכישת המועדון. כזכור השבוע נרכשה פורטסמות', ע"י עלי אל פראג' הסעודי וגם בליברפול מקווים להשלים את העיסקה וליישר קו כלכלי עם המועדונים הגדולים בליגה.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק