6

בספרד לא מתרגשים מבורשטיין

טל בורשטיין יצא הלילה לחתום בפואנלבראדה. בתקשורת הספרדית כמעט ולא מתייחסים לנושא. לבורשטיין הובטח להיות השחקן המוביל בקבוצה ולכן הסכים לעבור אליה. ב-22 בנובמבר בורשטיין מול אליהו

יום שישי 09 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
טל בורשטיין יצא הלילה לספרד כדי להתחיל את התחנה השלישית בקריירה המקצוענית שלו.

 בורשטיין, יחתום בשבוע הבא על החוזה ӑקבוצת פואנלבראדה, אך לא ישותף במשחק פתיחת העונה של הקבוצה ביום ראשון מול מלאגה. משחק הבכורה של בורשטיין, יהיה ביום רביעי מול מורסיה. 

בורשטין אמר הלילה: "עברה עליי יממה לא פשוטה. עבר עליי קיץ לא פשוט. חוסר הוודאות זה הדבר שהיה לי הכߙ קשה להתמודד איתו. מכבי ת"א היא הבית שלי ובקבוצה הזו עשיתי את כל ההישגים בקריירה שלי".

בורשטיין קיבל את ההצעה מפואנלבראדה ביום רביעי בערב. בתחילה הוא לא התלהב מהרעיון לשחק בקבוצה שאינה נחשבת לאחת מהמובילות בליגה הספרדית ואף לא בקבוצەת הדרג השני. 

שני אנשים שיכנעו את בורטשיין לחתום לעונה. הראשון הוא אסטבאן באטיסטה, ששוחח עם בורשטיין וסיפר לו שמדובר בעיר נחמדה שהמרחק ממנה למדריד הוא רבע שעה נסיעה. באטיסטה גם סיפר על אווירה משפחתית בקבוצה ואווירה נינוחה מאוד.
האיש השני ששיכנע את בורשטיין הוא המאמן לואיס גיל טורס, שהבהיר לבורשטיין שהוא יהפוך לשחקן המוביל בקבוצה ויקבל את שרביט המנהיג. 

בורשטיין הודה אמש: "השיחה עם המאמן שאמר שהוא בונה עליי, הביאה אותי ואת משפחתי להחלטה שזה המקום שאני רוߦה להיות בו".

אגב, למרות שמדובר באחת ההחתמות המשמעותיות בקיץ בליגה הספרדית, ולמרות שמדובר בשחקן שזכה בשלוש אליפויות אירופה, קשה לומר שהתקשורת הספרדית חגגה את החתמתו של בורשטיין.

כלי התקשורת הספרדים הבולטים, העניקו לבורשטיין מߡפר שורות בלבד. זאת מאחר שבספרד מי שמושכות את תשומת הלב הן ריאל מדריד וברצלונה.

ושימו לב. ב-22 בנובמבר בורשטיין וקבוצתו ישחקו בחוץ מול מול ליאור אליהו וקאחה לבוראל ויטוריה במסגרת המחזור התשיעי בליגה ספרדית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק