7

להזכירכם, הערב יש חצי גמר

גביע הטוטו: כמעט במחתרת, ללא שידור טלוויזיוני ועם הרכבים משניים של שתי הקבוצות יערך הערב חצי גמר גביע וטוטו בין מכבי הרצליה להכח עמידר ר"ג באצטדיון בראשל"צ

יום שלישי 13 מרץ 2007
אשר גולדברג, רועי רובינשטיין
כשאבי לוזון יכנס למשרדו החדש ביום ראשון ויישב לראשונה על כיסא יו"ר ההתאחדות לכדורגל, יהיו לו בוודאי הרבה נושאים לטפל בהם. רובם יהיו קשורים למשחק הנבחרת מול אנגליה, אבל אנחנו ב-TELESPORT מציעים ליו"ר החדש לעלות על סדר היום נושא מעט אחר, למשל ההתבזות של גביע הטוטו.

בכל מדינה מתוקנת חצי גמר גביע הליגה שהיא ההקבלה לגביע הטוטו שלנו הינו חגיגה. רק אצלנו המעמד הרם יתקיים הערב ללא כל זוהר או הילה, כשמכבי הרצליה והכח עמידר ר"ג תיפגשנה (17:00) באיצטדיון ע"ש חיים הברפלד בראשל"צ. לנו רק נותר לתהות מה יו"ר ההתאחדות לשעבר שעל שמו נקרא האצטדיון היה אומר... 

שתי המתמודדות נמצאות עמוק בתוך מאבקי התחתית ולכן נראה כי בשני המחנות לא מתייחסים בכובד ראש למפגש הערב. כמו יתר קבוצות ליגת העל וקהל האוהדים, גם בۧבוצות של אורי מלמיליאן ופרדי דוד לא תמצאו תשוקות עזות או חדווה של ממש לקראת ההתמודדות הקרובה.

מי שבכל זאת יגיע לאצטדיון יקבל מפגש בין קבוצות המילואים של שני המועדונים לאחר שמלמיליאן כבר הודיע שיציב בהרכב הפותח את רוב שחקני הספסל שלו פרט ליוסי̠רוזן ולשוער ישראל פילוסוף.

פרדי דוד מנגד יודע כי רק אירוע חריג יוכל להרים את מוראל שחקניו שככל הנראה השלימו עם הירידה לליגה הלאומית לאחר שספגו בשבת הפסד ליגה חמישי ברציפות. מעל לקבוצה שתגיע הערב לראשל"צ עופפת הכוונה של היו"ר אריאל שיימן שלא לשלם לשחקנים את שכרם עד שיושג ניצחון הליגה הבא.

אגב, הקבוצה שתנצח הערב תעפיל לגמר הגביע ותזכה בסכום של 300 אלף שקלים. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק