ננסה לעשות את זה ולקוות

אליניב ברדה, כובש צמד השערים של ישראל מול מולדובה עדיין מאמין. המאמן דרור קשטן: "אני לא מרוצה מהיכולת. כנראה שבתת המודע של השחקנים השלימו עם העובדה שהם לא יכולים להעפיל"

שבת 10 אוקטובר 2009
אשר גולדۑרג

מאמן נבחרת ישראל, דרור קשטן  הודה בסיום משחק הניצחון על מולדובߔ כי לא זו הנבחרת שהוא ציפה לראות.

קשטן אמר לאחר המשחק: "אני מאוד לא מרוצה מהיכולת, וזה בלשון המעטה. כנראה שהתוצאות עוברות כחוט השני, והאמת שגם לא נכנסנו טוב למשחק. כבר בהתחלה יוון הובילה 0:1 ועם זה הם עלו למשחק. זה לא תירוץ. כנראה שӑתת המודע של השחקנים השלימו עם העובדה שהם לא יכולים להעפיל כי כולם כבר סתמו את הגולל על נבחרת ישראל. מאוד קשה להרים אותם ולנטוע בהם תקווה".

"שיחקנו לא טוב. ניצחנו, וזהו. במשפט וחצי אני לא אסכם את הקמפיין הזה. יש משחק בשוויץ̬ מובילת הטבלה בקמפיין. אנחנו ניערך לו. אנחנו לא נבזה את עצמנו בשוויץ. אני מקווה שהיכולת שם תהיה הרבה יותר טובה מהיכולת של היום".

אלניב ברדה, כובש הצמד לזכות ישראל, אמר: "זה מתסכל. אבל גם לפני המשחק ידענו איפה אӠחנו עומדים לאור התוצאות במשחקים הקודמים. מבחינתנו היינו חייבים לנצח היום בכל מחיר ולקוות לנס שמחת תורה. זה חלחל אלינו העבודה שלא היינו תלויים בעצמנו, אבל בסופו של דבר ניצחנו ועשינו את שלנו, זה מה שחשוב. יש לנו סיכוי של אחוז אחד, אנחנו צריכים לבוא ולנצח אתĠשוויץ בבית מול הקהל שלהם אחרי שהם כבר עלו. ננסה לעשות את זה ולקוות לנס".

תגובות

טלספורט בפייסבוק