6

ה' ופאלרמו הקדוש הצילו אותנו

דייגו מראדונה, מאמן נבחרת ארגנטינה יצא מגידרו לאחר שמרטין פאלרמו כבש שער ניצחון בתוספת הזמן מול פרו: "אלוהים בא לבקר אותנו באיצטדיון של ריבר. נשחק על חיינו מול אורוגוואי"

יום ראשון 11 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
 לקראת המשחק הגורלי מול פרו, ביצע דייגו מראדונה מאמן נבחרת ארגנטינה כמה שינויים. אחד מהם היה זימונו המפתיע מאוד של מרטין "אל לוקו" פאלרמו, חלוצה הוותיק של בוקה ג'וניורס.

פאלרמו, היה זה שהציל בסופו של דבר את עורו של מראדונה, עם שער ניצחון מול פרו, עמוק בתוספת הזמן, שער ששמר על הסיכויים של ארגנטינה להעפיל למונדיאל.

"כנס למגרש וסיים את המשחק כמו שעשית כל כך הרבה פעמים". כך אמר דייגו לפאלרמו כשהכניס אותו כߞחליף במחצית השניה.

מראדונה, שיצא מגידרו אחרי שער הניצחון של פאלרמו, היה מטאפורי כהרגלו ואמר אחרי המשחק: "אלוהים בא לבקר באיצטדיון של ריבר".

הניצחון של ארגנטינה מעלה אותה למקום הרביעי, ששולח אותה למונדיאל, אך ביום רביעי מצפה לה משחק גורלי נוסף בחוץ מול אורוגוואי, שגם לה יש סיכוי להעפיל.

מראדונה, התייחס גם ליכולת החלשה של כוכבו ליאו מסי ואמר: "אני לא מאוכזב מהיכולת של מסי. גם כשאני שיחקתי במגרשים כאלה מוצפים עם רוח ותנאים קשים, לא יכולתי לגעת בכדור. אני אߞשיך לתת קרדיט למסי ולהציב אותו בהתקפה, לצידו של היגואין או פאלרמו".

מראדונה, התייחס גם למשחק הקשה והגורלי שמצפה לו מול אורוגוואי ואמר: "אנחנו הולכים לאורוגוואי לשחק על החיים שלנו. ניצחון ישלח אותנו למונדיאל וזה מה שננסה לעשות&qɵot;.

תגובות

טלספורט בפייסבוק