אדיוס מרסלו, הולה אלונסו?

למאמן ריאל מדריד נמאס מתצוגות הנפל של מרסלו, מגנה השמאלי של נבחרת ברזיל, והואȠשוקל להקפיץ להרכב הקבוצה הבוגרת את המגן הצעיר בן ה-18, מרקוס אלונסו

יום שני 12 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
 אחרי החגיגה באגף חזוס נאבאס עשה על חשבונו של מרסלו במשחק ההפסד של ריאל מדריד לסביۜיה במחזור האחרון ( 2:1), נראה שלמנואל פלגריני נמאס מהברזילאי הצעיר והוא שוקל להחליפו בשחקן הנוער של המועדון, מרקוס אלונסו בן ה-18.

מרסלו הגיע מפלומיננזה לסנטיאגו ברנבאו לפני כשלוש שנים בתור הבטחה גדולה, אך לאĠהצליח לעמוד בציפיות. כעת,  העיתון הספרדי "אס" מדווח כי המאמן הצ'יליאני הורה לשחקן הצעיר להתחיל להתאמן עם הקבוצה הבוגרת כיוון שהוא רוצה להתרשם מיכולתו לקראת תחילת שילובו בהרכב הקבוצה.

נראה שכמו במקרה איקӨ קאסיאס, שעלה להרכב הראשון של הקבוצה על ידי ויסנטה דל בוסקה, כשהוא בן 17 בלבד, כך גם עתיד לקרות לאלונסו.

המגן השמאלי הצעיר, שמשחק במדי נבחרת הנוער של ספרד, כבר נוטל חלק במשחקיה של קבוצת המשנה של ריאל מדריד ונחשב למגןĠהשמאלי העתידי של אלופת אירופה.


העתיד של ריאל מדריד? מרקוס אלונסו

למעשה, מרקוס אלונסו מגיע ממשפחת כדורߒלנים ענפה ומפוארת: סביו, מרקוס אלונסו, שיחק במדי ריאל מדריד בתור הזהב של ה"רוחוס-בלאנקוס", בשנות ה-50 וה-60 של המאה הקודמת, והיה לאחד מששת השחקנים היחידים באותה התקופה, שזכו בחמישה גביעי אירופה לאלופות. 

גם אביו של מרקוס, הקרוי̠גם הוא ( באופן לא ממש מקורי, יש לציין) מרקוס אלונסו, גדל במחלקת הנוער של ריאל מדריד, אך בילה את מרבית שנותיו כשחקן בראסינג סנטאנדר, אתלטיקו מדריד וברצלונה.

בריאיון ל"אס" אמר סביו של מרקוס אלונסו: "Ӑני מאמין שהנכד שלי יצליח להתברג בהרכב הראשון של הקבוצה הבוגרת. אני בטוח שהוא יכול כבר עכשיו להצליח במועדון, למרות שהוא רק בן 18. אני מקווה שבקרוב אראה אותו בין כל השחקנים הגדולים על המגרש".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק