בכל מקרה, אוחנה יקודם

מאמן נבחרת הנוער לא יפוטר מההתאחדות גם לאחר הכישלון במוקדמות אליפות אךרופה. המגמה: אוחנה יקודם למשרת מאמן הנבחרת הצעירה או לעמדת עוזר מאמן הנבחרת אם ימונה מאמן זר

יום שני 12 אוקטובר 2009
דורון ברגר

מאמן נבחרת הנוער, אלי אוחנה, זכה לשלל ביקורות בעקבות שני המשחקים האחרונים̠של נבחרת הנוער במוקדמות אליפות אירופה ובמיוחד ההפסד ביום שישי לאזרבייג'אן 3:0.

הפסדים אלה מצטרפים לכישלון בשלב דומה לפני כשנה ולחוסר ההצלחה של הנבחרת בשנה האחרונה שאף לא הצליחה לזכות במדליית הזהב במכבייה האחרונה.

אולם נראה כי אוחנה לא צריך לדאוג. בהתאחדות לכדורגל אין כל כוונה לפטר את אוחנה. יתרה מכך, המגמה של יו"ר ההתאחדות אבי לוזון היא לקדם את אלי אוחנה לעמדת מאמן הנבחרת הצעירה במקומו של מוטי איווניר, באם איווניר יקודם לאיש צוות מקצועי בנבחרת הבוגרת. ייתכן שאוۗנה יהיה זה שיקודם לנבחרת הבוגרת כעוזר המאמן, במידה וימונה מאמן זר. גם שתי אפשרויות אלה לא ייצאו אל הפועל, יישאר אוחנה כעובד ההתאחדות, כמאמן נבחרת הנוער.

בכיר בהתאחדות לכדורגל אמר: "אין ספק שהשבוע האחרון הוא כשלון גדול עבור אלי אוחנה, אבל מדובר באדם שעובד. הוא משתדל מאוד, הוא דמות ויש לנו הרבה הערכה אליו. אנחנו יודעים גם שהדור הנוכחי של הנוער הוא לא מהמשובחים שהיו כאן".

מי שכנראה יעזוב את משרתו הוא טל בנין. לגביו יש הערכה מופחתת אולם בהתאחדות לא מתכוונים לדבר בע۠יין בנין, מאחר שלנבחרת הנערים עדיין סיכוי להעפיל לשלב הבא במוקדמות אליפות אירופה באם תנצח ביום רביעי את פולין. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק