הקהל של מכבי הטוב באירופה

מכבי תל אגיב ערכה מסיבת עיתונאים לרגל פתיחת העונה, פיני גרשון פירגן לקהל של מכבי ואמר: "אחרי עונה לא טובה שלנו, 10,000 צופים קנו מנויים". מזרחי: "מאחל הצלחה לכספי ולאליהו"

יום שני 12 אוקטובר 2009
שלמה חסיד
מכבי תל אביב קיימה הערב (שני) את מסיבת העיתונאים המסורתית שלה, לרגל פתיחתה של עונת 2009/10. בפתיחת מסיבת העיתונאים, הציגה הקבוצה את שחקניה החדשים במצגת מיוחדת ואח"כ הגיע תורם של העיתונאים לשאול את השאלות.

פיני גרשון, מאמן הקבוצה אמר: "התחלנו לבנות את הקבוצה הזאת באמצע העונה שעברה, אני שמח שבמגבלות התקציב, בנינו קבוצה טובה. אני מעריך שמעבר למה שיראו ב-4 שעות השידור המורחב, יהיה גם כדורסל, ובשעה וחצי הזאת ננסה לשמח את הצופים".

"10,000 אלף מנויים ב'נוקיה', אחרי עונה לא טובה, זה רק מוכיח שהקהל של מכבי הוא הטוב ביותר באירופה".

גרשון הוסיף: "חלק גדול מהשחקנים שהבאנו הם שחקנים עם ניסיון של יורוליג או ӛאלו שהתחרו על אליפות. הם שחקנים שידועים באירופה. המקבץ הזה של השחקנים, אם יתחבר, יכול להוביל לקבוצה טובה. אני לא יכול לומר שאין שחקנים בקבוצות אחרות פחות טובים, אך השחקנים שהבאנו יכולים לעשות 20 נקודות במשחק נתון וביחד להגיע ל-90".

̼img alt="" src="http://admin.telesport.co.il/Images/photo/mizrachi.jpg"/>
מזרחי: "מאחל הצלחה לכספי ולאליהו".

הראשון שהתראיין במסיבת העיתונאים היה יו"ר המועדון, שמעון מזרחי שאמר: &quoʹ;אנו נמצאים בפתחה של עונה חדשה, ערכנו מספר לא מבוטל של משחקי הכנה, כולל אמש (ראשון) מול היוונים. הייתי רוצה להתייחס לעובדה שבשלוש השנים הקרובות, משחקי גביעי אירופה ישודרו בערוץ הספורט, ואין ראוי ממנו. השידורים יהיו כולל הפרשנים המובילים בישראל, יהיו כאן שידורים החל משעה 19:30 עד אחרי המשחק עם ניתוחים, כולל איכות צפייה של hd.
אני רוצה לאחל גם הצלחה לעומרי כספי ולליאור אליהו".פדרמן. "ߩמח על שיתוף הפעולה עם ערוץ הספורט".

דיוויד פדרמן התייחס לתזרים המזומנים בקבוצה: "התקציב יהיה בסביבות ה-19 מליון דולר, אנחנו מאוד שמחים, על מה שקורה השנה לגבי הטלוויזיה, לא רק שהמקום שלנו הוא בערוץ הספורט, אלא אורך השידור יהיה 4 שעות, וזה כיסוי טלווזיוני שלא נראה מעולם בכדורסל. תודה לשיתוף הפעולה עם "הוט" ויס" וכמובן ערוץ הספורט".

שרון דרוקר התראיין לפני מסיבת העיתונאים והתייחס לפתיחת העונה: "כיף לראӕת את האות הרשמי לפתיחת העונה. שנפתח ברגל ימין שתהיה לנו עונה טובה. מבחינה מקצועית אנחנו נהיה מוכנים ללובליאנה".

כמוהו גם קל מקל, שנשאל לגבי אופן הנחיתה שלו בקבוצה החדשה: " אנחנו עדיין מתאקלמים  בפתיחת העונה, אימונים ראשונים, ההרגשה היא טובה, אני חושב שאנחנו במצב טוב היו לנו 9 משחקי הכנה , ברובם היינו בסדר למרות שיש מה להשתפר, אך בשלב הזה אנחנו בסדר גמור, אנחנו עובדים קשה באימונים, אני באופן אישי אנסה להוכיח את עצמי בכל דקה שיתנו לי.
לאזמה הרכש החדש של הצהובים, שהגיע מפרטיזן בלגרד התייחס לפתיחת העונה: "אני חושב שהכל הולך נהדר, האווירה נהדרת, יש לנו חברה נהדרים, אנחנו בדרך הנכונה. יש לנו קבוצה טובה שתבוא לנצח כל קבוצה, בטח ביום חמישי מול לובליאנה".

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק