ברצלונה בעקבות רוביניו ופברגאס

בברצלהנה הכריזו כי ססק פברגאס ורוביניו נמצאים בראש רשימת הקניות של אלופת אירופה בחלון ההעברות בינואר. ארגון השחקנים טוען כי חוזהו החדש של מסי לא תקף

יום שלישי 13 אוקטובר 2009
נמרוד הגפני
 המנהל הספורטיבי של ברצלונה, תקסיקי בגיריסטיין, הודה בראיון ל"סאן" האנגלי כי ברצלונה מאוד מעוניינית להביא בחלון ההעברות בינואר את רוביניו וססק פברגאס.

על רוביניו, ששיחק בעברו בריאל מדריד, אמר :"הוא שחקן שמאוד מעניין אותנו ובמיוחד לאור העובדה כי הוא יוכל לשחק עבורנו בליגת האלופות"

על ססק פברגאס, שגדל במחלקת הנוער של ברצלונה לפני שארסנל ביצעה עליו מחטף כאשר היה בגיל 16, אמר בגיריסטיין :"פברגאס ישתלב נהדר במערך של ברצלונה. הוא גדל על כדורגל כאן והוא יחזור לפה יום אחד, בזה אני בטוח במאה אחוזים"

ועוד בענייני ברצלונה, איגוד השחקנים העולמי פנה לפיפ"א בדרישה לבטל את תוקפו של חוזהו החדש של ליונל מסי בברצלונה. הארגון טוען כי חוזהו של הөחקן ארוך מדיי. לפי הארגון, חוזה של שחקן חייב, על פי התקנון, להיות בין שנה לחמש שנים ואילו מסי האריך את חוזהו עד שנת 2016, כלומר לשש שנים.

בנוסף, טוען הארגון כי סכום השחרור של הכוכב, העומד על 250 מיליון יורו, אינו הגיוני ויש לנקוב סכום סביר יוߪר. נכון לעכשיו, עוד לא התקבלה תשובת פיפ"א בנושא

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק