המנצ'סטריות רוצות את מייקון

מנצ'סטר סיטי מתכוונת להציע סכום של 20 מיליון פאונד עבור מגנה הימני המצוין של אינטר ונבחרת ברזיל, מייקון. גורמים ממנצ'סטר יונייטד כבר ߓיברו עם סוכנו של המגן

יום שלישי 13 אוקטובר 2009
נמרוד הגפני

מנצ'סטר סיטי לא מסתפקת במשא הרכש שעשתה בקיץ ובחלון ההעברות בינואר יעמדו לרשותו של מארק יוז סכום עתק של 100 מיליון פאונד לרכש. המטרה הראשית של התכולים היא לכבוש את אחד מארבעת המקומות הראשߕנים שיוביל את הקבוצה לליגת האלופות.

יוז סימן כבר עתה את המטרה הראשית שלו: דגלאס מייקון, מגנה הימני של אלופת איטליה אינטר. מייקון בן ה28, נחשב בעיני רבים למגן הימני הטוב ביותר בעולם.מארק יוז. לא מסתפק ברכש הקיים

סוכנו של השחקן, אנטוניו קליינדו, טוען כי כבר קיבל פניות לא רשמיות מגורמים ממנצ'סטר יונייטד אשר התעניינו באפשרות כי המגן יגיע לשדים האדומים ולߘענתו, ההצעה של הסיטי נועדה בעיקר כדי להוציא את היונייטד מהתחרות וכי לסיטי לא תהיה בעיה לעמוד בדרישת השחקן למשכורת של 90 אלף פאונד לשבוע.

למרות זאת, קשה להאמין שאינטר וז'וז'ה מוריניו יסכימו כל כך מהר לשחרר את מייקון הנחשב לאחד השחקנים המשמעותיۙם ביותר בקבוצה, אם לא החשוב מכולם. יש לזכור כי בשנה שעברה, הכובש המצטיין בקבוצה, לאחר זלאטן איברהימוביץ', היה מייקון. עובדה מדהימה בהתחשב בעובדה שהוא בכלל מגן.

שחקן נוסף בו מעוניינת מנצ'סטר סיטי ובעל סיכוי גבוה יותר להגיע לשורותיה הוא רמירז,&Ůbsp;קשרה של בנפיקה ליסבון ונבחרת ברזיל. רמירז בן ה22 נחשב לאחד מקשרי העתיד של הסלסאו ומרשים מאוד מאז שהגיע לליסבון. הקשר הגיע לבנפיקה רק הקיץ וכבר מוערך מאוד בקרב המאמנים והסקאוטרים. הסיטי מעוניינת להציע עבורו סכום של 25 מיליון פאונד אם הצעתה הענקית בסך 65 מיליון פאונד לבאיירן מינכן עבור פרנק ריברי, תיכשל.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק