הפסד מבזה לנבחרת הנערים

נבחרת הנערים של טל בנין ספגה את אחת התבוסות הקשות ביותר של אחת מנבחרות ישראל מאז ומעולם, כשהפסידה 7:0 לנבחרת המקבילה של פולין. מן הסתם, לשלב הבא באליפות אירופה ישראל לא תעלה

יום רביעי 14 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
 נבחרת הנערים של ישראל ספגה היום (רביעי) את אחד ההפסדים הקשים ביותר שידעה נבחרת נוער או נערים ישראלית מאז ומעולם ולמעשה את אחת התבוסות הקשות, המביכות והמבזות ביותר של נבחרת גברים ישראלית מאז נוסדה ההתאחדות לכדורגל.

הנערים הוӑסו על-ידי פולין 0:7 במשחק השלישי והמכריע על ההעפלה לשלב הבא במוקדמות אליפות אירופה. לישראל הספיק תיקו לפני המשחק, לאחר הניצחון על ארמניה ביום שישי (1:6) ולמרות ההפסד שלשום לאוסטריה (2:0). 

הנערים של ישראל ספגו שער כבר בדקה השמינית מרגלי ۠לפה, שכבש גם בדקה ה-43. ביזצ'קי, רומנצ'וק, ויקטורסקי, פריזביקו ודרוביאנק השלימו את ה/שביעייה הפולנית. מן הסתם, הפולנים עם 6 נקודות הם אלה שעלו לשלב הבא ביחד עם אוסטריה, שסיימה את הבית עם 7 נקודות לאחר תיקו 1:1 מול ארמניה.

ניתן להוסיף ולציין כי נבחרת ישראל שיחקה תחת מגרש מאוד קשה שהיה מכוסה רובו ככולו בשלג בפולין.

הרכב ישראל: לוי, נשר, ג'אן, זעיד, אייזנשטיין, מלקין, שרם, שגיב, ירוחם, זיסו וחלבי. 

זאת הפעם השנייה ברציפות שנבחרת הנערים של ישראל כושלת בשלב המוקדם שלĠמשחקי מוקדמות אליפות אירופה. יש לזכור כי עד הגעתו של טל בנין, לפני כשנה וחצי, הצליחה ישראל באופן כמעט קבוע להעפיל לאליפויות אירופה וכמעט תמיד לעבור את השלב הראשון המוקדם ולהעפיל לשלב הפלייאוף.

בהתאחדות לכדורגל קיבלו במבוכה רבה את ההפסד וקיים ӡיכוי סביר שהמאמן טל בנין יסיים בקרוב את תפקידו לאור התבוסות הקשות.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק