הכדורגל הישראלי התבזה

התבוסה של נבחרת הנערים 7:0 לנבחרת פולין, גרמה לסערה לא קטנה בכדורגל הישראלי. איציק זוהר: "זו שערורייה ובושה לכדורגל הישראלי". רוני רוזנטל: "מה יהיה כשהנערים האלה יגיעו לבוגרים?"

יום רביעי 14 אוקטובר 2009
שלמה חסיד
 התבוסה של נבחרת הנערים של ישראל 7:0 לפולין, הפכה לשיחת היום בכדורגל הישראלי. כוכבי העבר שӜ נבחרת הנערים של טל בנין, מסרבים להאמין שזו התוצאה ומנסים להסביר ל-telesport איך הגענו למצב כל כך גרוע.

טל חן, בלם בני סכנין, שכיכב בעבר בנבחרת הצעירות אמר: "לא האמנתי שיבוא יום שנקבל תבוסה כזו ועוד מול פולין. בגילאים האӜה אין בכלל פערים בין ישראל לאירופה. זה תמוה על גבול השערורייה וחבל שזו התוצאה. אצלנו זה לא היה קורה בחיים, ואני חושב שזה סוג של כתם שצריך לטפל בו ולחשוב למה הגענו לתוצאה כזו".

איציק זוהר אמר: "זו שערורייה גדולה ביותר. אני לא מחפש פה אשמים אבל זו בושה לכל הכדורגל הישראלי. אסור לנבחרת לאומית להיראות ככה, להיות קונוסים זה לא מתאים לנו. אני חושב שכל מי שהיה שותף למשחק לא ישכח אותו. הכדורגל הישראלי התבזה וזה חבל מאוד שככה אנחנו נראים. אין הבדל בין נבחרת נערים לנבחרת בוגריӝ, אסור פשוט להיראות ככה".

שלום תקווה, כוכב עבר בכל הנבחרות הלאומיות, היה בהלם: "אני לא מאמין שזו התוצאה, לדעתי זה חסר תקדים. הכדורגל שלנו מתדרדר ואין מי שיעצור אותו. כל מי שיש לו כבוד עצמי אסור לו להפסיד ככה 7:0 במיӕחד כשהוא לובש את מדי הנבחרת. אנשי הנבחרת חייבים לחשוב מה לא בסדר אצלהם ולקחת את עצמם בידיים כי זה העתיד של הכדורגל שלנו".

רוני רוזנטל אמר: "זו בדיוק הבעיה של הכדורגל הישראלי, שאין לנו שום עתיד. לא נעשית עבודה בגילאים הצעירים ובגלל זה לא יהיה פה כדורגל. מי זו פולין שתיתן לנו 7:0? אבל זה כנראה מה שאנחנו שווים. בנבחרות אין זרים וכל הבלוף שלנו יוצא החוצה. הפערים מאירופה הולכים ומעמיקים וזה לא אכפת לאף אחד. הכול פוליטיקה. מה יהיה כשהנערים האלה יגיעו לבוגרים?"

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק