הציון 4, כי אין 3

נבחרת ישראל ביקשה להשכיח את שפר, שפיגלר וחבריהם ממונדיאל מכסיקו 1970. אלא שהנבחרת של קשטן ובניון חייבת להימחק מהכדורגל אח׫י קמפיין בינוני עם שחקנים שהמילה אחריות היא נטל אותו יזרקו על אחרים

יום חמישי 15 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
  לנבחרת שוויץ, שהעפילה למונדיאל, ולנבחרת יוון, שתשחק בהצלבה, אסור להיות במונדיאל בקיץ הקרוב בדרום אפריקה. שەויץ תהיה שם ונקווה שיוון לא. אלו נבחרות חלשות בכל פרמטר שקשור לענף הכדורגל. אלו נבחרות שלא יצליחו לנצח את מכבי חיפה, הפועל תל אביב ובית"ר ירושלים.

לעומתן, הנבחרת בכחול לבן של המאמן דרור קשטן והקפטן יוסי בניון בלבלה אפילו את עצמה. נבחרת שۜ אמירות מקושקשות בנתב"ג ובמסיבות עיתונאים הזויות בהן נשפכו שטויות בכמויות שהיו מעלות את מפלס הכינרת נגד הנבחרות שהקדימו אותנו בטבלה (שוויץ, יוון ולטביה). מול נבחרות אלו צברנו ארבע נקודות מתוך 18 אפשריות. את הנקודות עשינו מול אנטי נבחרות כדורגל כמו לוߧסמבורג ומולדובה.

את הסיכומים יכתבו בימי חמישי ושישי. לאחר מכן יש למחוק מהזיכרון את ההתנהלות הכללית של הנבחרת הלאומית הזו. ישנם שחקנים על תקן של ליצנים שהמילה אחריות היא נטל אותו יזרקו על אחרים. עצוב לראות את הקפטן, יוסי בניון, ממשיך לקבל חסינߕת דיפלומטית אך ורק בגלל הדרכון של ליברפול. טוב יעשה בניון אם בקמפיין הבא יוריד את סרט הקפטן וימסור אותו למאמן הבא. עדיף שבניון ינסה להיות הקפטן של ליברפול וימשיך להיות גיבורם של מספר אנשי תקשורת שניזונים מהפירורים שלו.

הציון הכללי של נבחרת ישӨאל והסובבים אותה הוא 4 (בלתי מספיק). ציון נמוך כמו ים המלח, כי כאן ב-telesport אין ציון 3 לשחקן שעולה על כר הדשא.

אתם הקוראים בוודאי מספיק אינטלגינטים כדי לעשות את ההפרדה בין ההערצה האישית לבין הדברים שתרמו רוב רובם של השחקנים. הקהל החכם והמבәן לא אוהב מתחזים. המאמן הלאומי הבא שיישב על ספסל הנבחרת הלאומית חייב להיות פיקח ולבחור דור שחקנים חדש  מהנבחרת הזו, על סגל 26 השחקנים האחרונים. מספיק להשאיר שישה או שבעה בועטים שעבורם הסמל, הדגל והאוהדים עדיין עושים משהו בלב, כמו כן הצבע הכחול לבן של מדינת ישראל.

יכול להיות שההדחה הביזיונית מהמונדיאל תעשה טוב לרוב הכדורגלנים. בחודשים של חום יונ י-יולי יהיה להם את כל הזמן והכיף לראות ולהיראות במועדוני הבילוי במרכז, דרך מרקע הטלוויזיה ב-HD, את מי שירוצו ויזיעו על אמת על כר הדשא ביבשת השחורהĮ

תגובות

טלספורט בפייסבוק