סופי: בקהאם חוזר למילאן

דיווח: לאחר שקיבל איתותים מפאביו קאפלו מאמן הנבחרת, החליט דייויד בקהאם לחזור לאירופה כדי להתמודד על מקום בסגל אנגליה למונדיאל, יגיע למילאן בינואר

יום חמישי 15 אוקטובר 2009
אייל כהן
 בשעה טובה ומוצלחת גם הקבוצה ה"חӜשה" יותר במילאנו, מילאן יכולה לרשום הישג העונה, אם לא בתארים, אז לפחות בסגל. לאחר ששיחק בשורותייה בעונה שעברה, הרוסונריי מקבלים שוב בחום ואהבה את דייויד בקהאם, שחקן ל.א גלאקסי האמריקאית, שיגיע בחזרה לארץ המגף, כבר בחלון העברות שייפתח שוב בינואר.

החזרה של דייויד בקהאם לאיטליה מעידה על הצורך של השחקן האנגלי לבסס שוב את מעמדו באירופה, עבור מאמן הנבחרת האנגלית, פאביו קאפלו, כדי לצבור דקות משחק ברמות הגבוהות לקראת פירסום הסגל לדרום אפריקה 2010 בקיץ הקרוב. 

חברו הקרוב של בקהאם, קלרנס סיידורף ההולנדי, ושחקנה בהווה של מילאן מאוד מרוצה מהמהלך: "אנחנו נהפכנו להיות חברים טובים בעונת ההשאלה שנה שעברה, וזה כבר יהיה ۠הדר לראות אותו שוב כאן. לדעתי, בקהאם יכול רק לתרום לנו והאמת גם חשוב שהוא יהיה בקיץ במונדיאל, זה יהיה מוזר אם הוא לא יהיה שם". 

בהחלט החזרה של בקהאם למילאן מגיעה בתקופה שבה הרוסונריי כמעט ולא פוגעים בשום מסגרת: הפסד מביך לציריך השווәצרית בבית בליגת האלופות ואי הצלחה בליגה המקומית (11 נק' מתוך 21 אפשרויות), מעידה על קבוצה חסרת ביטחון, שבה לבקהאם בהחלט יש מקום כדי לשפר את המאזן עד כה. 

בעניין אחר בעיר האופנה: בימים האחרונים נשמעו שמועות מסויימות על אפשרות שבה נשיא הקבەצה, סיליביו ברלוסקוני ימכור את הרוסונרי לכל המרבה במחיר. היום (חמישי) ברלוסוקני דחה לחלוטין את השמועות ואמר: "לא הייתה לי לעולם כוונה למכור את מילאן, זה בכלל לא עניין כלכלי עבורי, מילאן עבורי סגורה חזק חזק אצלי בלב".

תמונה:Ġגטי אימג'.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק