מאה מיליון פאונד עבור ווסטהאם

כלי התקשורת באנגליה, מדווחים שתߐגיד אמריקאי מציע את הסכום האסטרונומי, כדי לרכוש את הקבוצה הלונדונית, הנמצאת בקשיים כלכליים. נציג הרוכשים: "רוצים להוביל את ווסטהאם להצלחות"

יום ראשון 18 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
 ווסטהאם פתחה את העונה רע מאוד, ההפסӓ אתמול 2:1 בסטוק, דירדר אותה מתחת לקו האדום והיא נמצאת בסכנת ירידה. אולם אוהדי ה"פטישים" קמו הבוקר עם תקווה, כאשר קראו בכלי התקשורת באנגליה שווסטהם עומדת בפני השתלטות אמריקאית.

"הניוז אוף דה וורלד" הבריטי מדווח הבוקר שתאגיד אמריקאי ענק, החל ביום שישי במו"מ לרכישת הקבוצה הלונדונית הנמצאת בקשיים כלכליים והוא מוכן לשלם לא פחות מ-100 מיליון דולר עבור הקבוצה המקרטעת של ג'יאנפרנקו זולה.

התאגיד הענק, מנוהל ע"י ג'ים בו, איש עסקים מצליח ומאוד מוערך בניו יەרק ובארה"ב. בו אישר את הדברים ואמר: "אני ועמיתיי, הגשנו הצעה באמצעות התאגיד לרכישתה של ווסטהאם. אנחנו לא מעוניינים לרכוש אחוזים מהמועדון, אנחנו מעוניינים לרכוש את המועדון ולהוביל אותו להצלחות בפרמייר-ליג".

הסיכויים שהעיסקה תצא לפועל גבוהים מאוד, מאחר והבעלים האיסלנדיים של ווסטהאם, נפגעו מאוד מהמשבר הכלכלי וזקוקים בדחיפות למזומנים, כך שהתפתחויות צפויות בימים הקרובים.

בו הוא לא היחיד שמעוניין לרכוש את ווסטהאם, כאשר על פי הדיווחים, דייויד סוליבאן, הבעלים לשעבר של בירמינגהאם מעוניין גם הוא לרכוש את הקבוצה יחד עם דייויד גולד, אולם הסכומים שהם מציעים נמוכים בהרבה.

צילום: גטי אימג'

תגובות

טלספורט בפייסבוק