שער לאבוחצירא. הפסד לברדה

יוון: שמעון אבוחצירא, חלוצה הישראלי של לאריסה כבש בניצחון 1:2 על קסנטי. טועמה שיחק 70 דקות. בלגיה: אליניב ברדה שיחק מחצית בהפסד גנק. טורקיה: בלילי רק 10 דקות בניצחון אנטליהספור

יום ראשון 18 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
 יום לא רע עבר גם על הישראלים הליגיונרים המשחקים מחוץ לישראל. קבוצת לאריסה היוונית, השיגה ניצחון 0:2 בליגה מול קסנטי. שמעון אבוחצירא כבש את השער השני לאחר שהחליף ישראלי אחר, סלים טועמה. 

סלים טועמה פתח בהרכב הראשון והיה שותף לשער הראשון כאשר בדקה ה-52 הצליח מטין לקבוע 0:1 למארחת. שמעון אבוחצירא עלה לשחק במקומו של טועמה בדקה ה-73 ותוך כ-ı0 דקות הצליח החלוץ הישראלי לזעזע את הרש בפעם השנייה העונה ולקבוע את תוצאת המשחק (0:2). בעקבות הניצחון מדורגת לאריסה במקום ה-14 בטבלה עם 6 נק' בלבד. 

למרות הצד החיובי ביוון, דווקא בבלגיה לאליניב ברדה עוברת תקופה לא פשוטה. גנק וקבוۦתו הפסידו שוב 2:1 מול מכלן בבית. בהשוואה לעונה שעברה, הפעם גנק נמצאת בתחתית. למות זאת דניאל טוצ'ר (7) העלה את המארחת ליתרון כבר בפתיחה. 

למרות היתרון המהיר דאג מונונגה (31) לאזן במהרה. אליניב ברדה הוחלף בפתיחת המחצית השניה וראה מהספסל כיצד קבוצתו מאבדת תיקו לאחר שואן דסל (86) כבש לקראת הסיום וקבע מהפך. 

בטורקיה פיני בלילי שותף רק 10 דקות בניצחון הענק של קבוצתו אנטהליספור 1:4 מול דיארבקיספור. פאקומה (6), אטס (22) אוזמרט (75) וקורו (90) כבשו למרחתȮ מנדוזה (41) כבש בפנדל לזכות המפסידה שגם איימן (51) הורחק בשורותיהם. 

ואילו בליגה הרוסית, זאב חיימוביץ' וקבוצתו טרק גרוזני הפסידו 3:1 מול רוסטוב. חיימוביץ' נאלץ לקבל בראש כאשר קבוצתו ספגה בתוך 6 דקות בפתיחה ומאמנו החליט לשלוח אותו לספסל מיד לאחר הבושה.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק