ויקי פרץ התפטר מהכח

לאומית: מאמן הכח עמידר רמת גן, ויקי פרץ, התפטר מתפקידו בעקבות ההפסד 3:2 לסקציה נס ציונה והמקום האחרון בטבלה. הפועל מרמורק מהתחתית ניצחה את בני לוד, גם הרצליה ניצחה

יום שני 19 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

ויקי פרץ, שחקן העבר המפואר של מכבי תל אביב, נבחרת ישראל, שחזר בתחילת העונה לאמן את הקבוצה בה החל לשחק כדורגל בשנות ה-70 התפטר היום (שני) מתפקידו לאחר ההפסד של הכח עמידר ר"ג 3:2 לסקציה נס ציונה.

בעקבות מסכת הכישלונות האחרונים בליגה, הכחȠעמידר ר"ג ממוקמת במקום האחרון בטבלה עם נקודה בודדת בלבד.

הכח הפסידה. מרמורק מנצחת

הליגה הלאומית נכנסה לקצב נוסף גם באמצע השבוע. בקרב התחתית בני לוד הפסידה 2:0 להפועל מרמורק שנצמדה אליӔ עם אותן מספר הנקודות. הכח עמידר ר"ג ממשיכה להדרדר בהפסד החוץ 3:2 מול סקציה נס ציונה ומכבי הרצליה ניצלה את הביתיות. 

הפועל בני לוד ממשיכה לכיוון הנמוך, לאחר הניצחון האחרון דווקא חשבו בשכונה האחורית של גוש דן להצלחה נוספת, אבל להפועל מרמורק היו מחשבות אחרות. השער הראשון היה כבר בדקה השנייה כאשר נסים בן דוד ממרמורק כבש, לקראת הסיום הוסיף חואן פאבלו זבאלה את השני בדקה ה-86, שהוביל לניצחון 0:2 חשוב לקבוצת התחתית. 

סקציה נס ציונה
ממשיכה ߜאגור נקודות לאחר הניצחון 2:3 מול הקבוצה המושפלת בליגה עד כה, הכח עמידר רמת גן. נס ציונה השיגה ניצחון בכורה העונה ונמצאת במקום ה-12 עם 6 נק'. 

במשחק נוסף גברה מכבי הרצליה 1:2 על הפועל נצרת עלית. מאור יום טוב ואופיר חәים כבשו להרצליה. קובי שריקי לאורחת מהצפון.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק