חושבים התקפה. רוצים לנצח

ליגת האלופות: מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי שידר המון ביטחון והעזה במסע"ת לקראת המפגש מול הגברת הזקנה: "אנחנו לא מפחדים מהם. אנחנו מחפשים שער וכמߕבן גם נקודות"

יום שלישי 20 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
 עוד 24 שעות בלבד מכבי חיפה, הנציגה הישראלית בליגה הטובה בעולם, תשחק את משחקה השלישי במפעל מול יובנטוס בטורינו ותקווה להשיג לפחות שער ראשון. הירוקים ערכו היום (שלישי) את מסיבת העיתונים הרישמית.

ללא יניבĠקטן החולה, גולאסה הפצוע ובירם כיאל המורחק, אלישע לוי עדיין משדר ביטחון בארץ המגף לקראת המפגש מול הגברת הזקנה: "אנחנו נקווה כמובן להבקיע שער ראשון ואף להשיג נקודות. נשחק טוב אנחנו לא רוצים להפסיד כאן, יש לנו מטרה כדי לנצח, אנחנו בעיקר חושבים התקפה". 

לוי התייחס גם ליריבה מחר, שעדיין לא ניצחה אף משחק ליגת האלופות: "יובנטוס זו קבוצה עם מסורת ארוכה. יש להם קאדר שחקנים גדול ומצויין. כדורגל זה משחק פתוח, אנחנו נותנים להם כבוד אבל כמובן שלא נבוא להפסיד ואין לנו פחד ממנה". 

גם שוער מכבי חיפה, ניר דוידוביץ' נכח במסיבת העיתונאים ואמר: "אני יודע שיהיה לחץ גדול עליי, אני מודע לזה. אנחנו גם חופשים על ניצחון והם מאוד רוצים לנצח. יהיה משחקטוב. אנחנו לומדים מהליגה הזאת יותר ߕיותר כדי לבוא מוכנים".

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי חיפה.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק