מוצקין השיגה ניצחון שני

כדוריד: מכבי 'אבישי' קרית מוצקין ניצחה בחוץ את הפועל 'שאול סופר' ר"ג 32:37 במשחק השלמה במחזור החמישי של ליגת בנק יהב והשәגה ניצחון שי ברציפות

יום שלישי 20 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT

 לעיניי 100 צופים באולם זיסמן אירחה הפועל 'שאול סופר' ר"ג את מכבי 'אבישי' קרית מוצקין למשחקȠתחתית חשוב. האורחים מהצפון הגיעו מעודדים מניצחונם המרשים, אך הלא פחות מפתיע בשבוע שעבר נגד נס-ציונה והצליחו לשמור על המומנטום.

כבר מהפתיחה הובילו חניכיו שח רפי קוט בניצוחו של הזר מירקו לוקיץ' שהוביל את קבוצתו עם 8 שערים מ-11 זריקות, תוך שמירה על פߢר קבוע של שניים עד ארבעה שערי יתרון כשלמחצית הצפוניים ירדו ביתרון 15:19.

חניכיו של המאמן שחקן המארח, עומרי מימון חזרו לעצמם בחצי השני עם משחק יוצא מהכלל של הזר שלו, מילאן סטאניץ' שמצא את הרשת 13 פעמים מ-19 ניסיונות הבקעה. 20 דק' בתוך המחצית השנייהĠר"ג הצליחו לחזור למשחק ולהשוות ל-28:28 ול-30:30, אבל אז, מימון שכבש 8 שערים הורחק ל-2 דק' והתפרץ אל השופטים מוטי הרשקוביץ ואלון פישר שזיכו אותו כלאחר כבוד בהרחקה רצופה נוספת ל-2 דק', דבר שגרם לר"ג לאיבוד המומנטום ואיפשר לאורחים לתת לחיצה אחרונה Ӣל הדוושה לניצחון 32:37.

בנוסף ללוקיץ' הירבו להבקיע למוצקין ישראל פישר 7 שע' ב-70% וזלטקו שושה עם 6 שע'. ערן רויטר הוסיף לר"ג 4 משלו. בעקבות הניצחון עלתה קרית מוצקין למקום השמיני עם 4 נק', בדומה לפ"ת שבמקום השישי. ר"ג נמצאת במקום ה-11.

את המחזור ישלים המשחק המרכזי שלו בו תארח מכבי 'צבר ספורט' ראשל"צ (אחרי המפגש הכפול שלה נגד פלנסבורג הגרמנית בגביע ההתאחדות האירופית) את מכבי 'טירק' ת"א ב-30 בנובמבר.  

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק