עלי עותמאן ישגיח על דייגו

עלי עותמאן, מגן הרכש שהגיע מסכנין, יפתח בקישור וישמור אישית את דייגו, הכוכב הברזילאי өל יובנטוס. גם ארבייטמן ורפאלוב בהרכב, במקומם של גולסה וקטן הפצועים

יום רביעי 21 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
 קר, גשום ואפור היום בטורינו. למעלה מ-1500 אוהדי מכבי חיפה שהתאספו בעיר התעשייה האפורה, מעבירים את השעות עד למשחק הערב באולימפיקו החדש (20:45), במרכזי קניות, מואזונים ומסעדות.

בטורינו, ובעיקר ברחובות ובמרכז העיר אין כמעט זכר למשחק של יובנטוס מול מכבי חיפה. המפגש המקביל בספרד בין ריאל מדריד למילאן, הוא המאבק שמרתק כביכול את הכדורגל באיטליה.

שחקני מכבי חיפה מייצרים כותרות פנימיות של ביטחון ואמונה ביכולתם להיות יריב שקול וראەי, שעשוי להפתיע את "הגברת הזקנה". שחקנים בחיפה שניסו להתעניין מהיכן השם "הגברת הזקנה" לא קיבלו תשובות בנושא.

בחיפה מבקשים להוכיח שמכבי חיפה של הליגה הישראלית עם רצף של 6 ניצחונות, יכולה להיות שווה באירופה לקבוצות הגדולות. Ӗהו מפגש בין משפחת אניילי, המנהלת את יובנטוס שמפורסמת בגין חברת המכוניות הידועה "פיאט", לנשיא מכבי חיפה יעקב שחר, שקשור לחברת "וולבו".

שחקן במכבי חיפה אמר הבוקר: "כולנו רואים ושומעים על יובנטוס וכוכבי העל שלה. הערב נהיה על כר הדשא מול שמות ענקיים כמו בופון, קנבארו, קייליני, דייגו, ג'יובניקו ואמאורי. נראה אם להצהרות הרבות שלנו, יהיה כיסוי על כר הדשא".

בהעדרם של יניב קטן, אייל גולסה ומוחמד גאדיר, קבע המאמן אלישע לוי את ה-11 שיפתחו הערב במשחק: "ניר דӕידוביץ', אייל משומר, דקל קינן, ג'ורג' טיישרה, פיטר מסיללה, ג'ון קולמה, גוסטבו בוקולי, עלי עותמאן, ליאור רפאלוב, שלומי ארבייטמן, ולדימיר דבאשווילי.

עלי עותמאן, שהוזנק להרכב ויתופקד בקישור, קיבל משימה ברורה מאלישע לוי. עותמאן יפקח עין על הכוכב ۔ברזילאי הגדול של יובה, דייגו, שכדורי העומק שלו לקאמורנסי, לטרזגה או אמאורי דרך מרכז ההגנה, הם שמביאים לשערים שכובשת בדרך כלל יובנטוס.

ג'ון קולמה, אייל משומר ורפאלוב, הוזהרו ע"י אלישע לוי מביצוע עבירות טיפשיות, שיגררו כרטיסים צהובים. הבלמים קינן וטישיירה, קיבלו הוראה להיזהר ממשיכות חולצות בתוך רחבת ה-16.

ההרכב של יובנטוס, כמו גם שיטת המשחק של המאמן צ'ירו פרארה, אינה ידועה לאלישע לוי שמבסס את ההרכב וההוראות המקצועיות על מודל משחק הליגה האחרון של יובנטוס נגד פיורנטינה.
החלוצים שלומי ארבייטמן, ודבאשווילי, אמורים להפעיל לחץ על הבלם של יובנטוס, קנאברו שהוא הנקודה החלשה שצריך לנצל, בדרך לבעיטות ונגיחות לשערו של השוער בופון. חשוב לציין שמכי חיפה לא כבשה עדיין שער בליגת האלופות ועדיין בלי שום נקודה.

ציۜום: האתר הרישמי של מכבי חיפה

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק