פרשת פנאן: השופטים מכחישים

בעקבות פרשת מוני פנאן, שופטי הכדורסל מתכוונים חתום על תצהיר: "אין ולא היה לנו קשר עסקי או כספי עם כל נושא תפקיד בקבוצות ליגת העל "

יום שישי 23 אוקטובר 2009
שלמה חסיד

 לאור הפרסומים הכוללניים באמצעי התקשורת השונים, פרסומים הפߕגעים בציבור שופטי הכדורסל כולו וכדי לאפשר פתיחתה של עונת המשחקים 2009-2010, תוך ניהול כל משחקי הכדורסל על ידי השופטים, בהצלחה וללא כל ספק אפשרי שהוא ביחס לטוהר המידות מכינים השופטים תצהיר משפטי.

שופטי ליגת העל בכדורסל פנו ליו'ר איגוד השופטים, ראובן וירובניק וביקשו  להכין תצהיר בעבורם שבו הם מתחייבים, מצהירים ויחתמו על תצהיר ובו הצהרה כי לא השקיעו כל כספים וכי אין ולא היה להם כל קשר עסקי ו/או כספי אצל כל נושא תפקיד באחת מקבוצות ליגת העל.

יו'ר איגוד השופטים ראובן וירובניק יזם בעצה אחת עߝ היועמ'ש, עוה'ד שוקי קרמר ועם יו'ר איגוד הכדורסל, שי שני, להכנת תצהיר כמבוקש בידי שופטי ליגת העל בכדורסל.

במהלך סוף השבוע יחתמו כל שופטי ליגת העל על התצהיר המבוקש.

במידה ויתברר כי כל הפרסומים בתקשורת ובהם בין השאר הפרסום (שישי- 23.10.2009) בעיתון 'הארץ', פרסום שבו מופיעה תמונתו והקשר לכאורה של שופט הכדורסל, סמי בכר הקושרים אותו לכאורה לעניינים המדוברים, מתכוון איגוד הכדורסל ואיגוד השופטים להגיש תביעת דיבה אישית נגד הכתב ונגד עיתון 'הארץ', על הפרסום הלא אחראי, הלא מבוסס וללא שקיבל את תגובת ېיגוד הכדורסל ו/או איגוד השופטים, לעניין.

יו'ר איגוד השופטים ראובן וירובניק אומר: " אני מקווה כי בזה תיפסק חרושת השמועות המרושעת בנוגע לשופטי הכדורסל. וכי עונת המשחקים תפתח בדרך ספורטיבית ".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק