רימון הלם לעברו של בירם כיאל

תקרית אלימה בסיום המשחק כשאוהדי בית"ר ירושלים חיכו מחוץ לאיצטדיון לבירם כיאל, השליכו לעברו רימון הלם, אבנים וניסו לתקוף אותו על מנת להכותו

יום שני 26 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
תקרית מכוערת שאינה זכורה במשחקי הכדורגל, אבל תופסת תאוצה לנוכח האלימות ההולכת וגוברת, כשאוהדי בית"ר ירושלים, שלא השלימו עם תנועות הידיים של בירם כיאל, לאזור יציע אוהדי בית"ר, המתינו לו בחוץ, ליד היציאה מחדרי ההלבשה של מכבי חיפה, השליכו לעברו רימון הלם,  אבנים, התפרצו לעברו וניסו להכותו.

רק התערבות של אוהדים ושוטרים עצרו גם את כיאל, שלוו על ידי בני משפחתו, מלגלוש לעימות חריף ביותר, שהפעם הסתיים בכמעט אסון.


̊בתוך כך, מאמן הירוקים, אלישע לוי, אמר עם השריקה לסיום: "אנחנו משחקים כדורגל מצוין. הנעת הכדור שלנו היתה מטורפת היום. יש לנו מאזן אדיר בכל קנה מידה, ואנחנו רק הולכים ומשתפרים. בשום פנים ואופן לא הייתי מוותר על זה תמורת נקודוߪ בליגת האלופות, הנקודות שם עוד יבואו". 


מן העבר השני, יצחק שום אמר: "כרגע אפשר לומר שמכבי חיפה היא הטובה בליגה. גם אני הייתי בסיטואציה הזו של משחק בליגת האלופות וחזרה עם התלהבות לליגה, וגם אז לקחנו הרבה ۠קודות. היום היינו פשוט פחות טובים מהיכולת הרגילה שלנו. אלה דברים שלאורך זמן משלמים עליהם מחיר".

"המטרות שלנו לא משתנות. עד עכשיו שיחקנו 7 משחקים קשים, משחקי חוץ מול קבוצות מהחלק העליון. עכשיו, על הנייר, יש לנו משחקים קלים יותר, שבהםĠנצטרך לעשות את העבודה כדי להגיע לפלייאוף העליון במצב טוב, ומשם להמשיך הלאה".

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק