בית המשפט יקבע גורל ביתר

ההתאחדות לכדורגל מתכוונת לפנות לבית המשפט כדי שזה יחליט עۜ גורל בית"ר ירושלים ומי יקבל את הקבוצה מידיו של ארקדי גאידמק, שהורשע בקלון ולנוכח העיקולים הקיימים על המועדון

יום שלישי 27 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

ארקדי גאידמק, שנידון ל-6 שנות מאסר בפועל על ידי המשפט בצרפת לא יוכל להיות רשום כבעלים של הקבוצה בהתאחדות לכדורגל. הנושא ידון בקרוב מאוד על ידי ההתאחדות לכדורגל שתפעיל את כל הייעוץ המשפטי שלה, כדי למצוא פיתרון למי תהיה שייכת הקבוצה החל העונה הבאה.

נכון לעכשיו מי משמשȠכספונסר ואחראי על הנושא הכספי עד סיום העונה הוא גומא אגייאר. אגייאר, אינו יכול לקבל את הבעלות על הקבוצה, זאת בגין עיקולים של גורמים רבים שגאידמק חייב להם כספים ובעיקר על ידי יוסי טרויים, בלרם צ'רנוי ולוי קושניר.

ההתאחדות אמורה לפנות לבית המשפט כדי שזה יקבע למי תעבור הקבוצה, אחרי שהחוק מחייב לקחת אותה מארקדי גאידמק. בהתאחדות לכדורגל בדקו כבר בהיוודע המאסר, נכון לעכשיו כל הרישום של הספונסר גומא אגייאר תופס אך ורק מבחינת הניהול השוטף, אבל הוא לא יוכל לקבל בסיום העונה את הקבוצה לידיו. 


אגייאר וקורנפיין. עתיד מעורפל

כזכור, ניסה אגייאר להעביר את הקבוצה לידיו ואף טס לרוסיה שם נפגש פעמיים עם גאידמק למהלך שלא Ӧלח בגלל מחסום העיקולים בבית המשפט. עכשיו בית המשפט הוא זה שיקבע ובהתאחדות לכדורגל הבהירו שהנושא מסובך ואין בסמכותם לקבוע מי יהיה הבעלים לנוכח תביעות ענק כנגד גאידמק.

לא ברור נכון לעכשיו אם אחד מבעלי התביעות יהיה מוכן לקחת על עצמו את בית"ר ירӕשלים ולנהל אותה. בבית"ר ירושלים לא יודעים כיצד לפעול ואין גם בסמכות היו"ר איציק קורנפיין, שמונה על ידי גאידמק לתפקיד, להוביל כל מהלך שהוא.

כאמור, עד סיום העונה יש לקבוצה את הכספים לתפעל את המועדון בצורה לגיטימית, אבל הלחץ הוא רב והעתיד מۢורפל ואינו ברור כלל וכלל. 

תמונות: באדיבות האתר בית"ר - נט.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק