ג'מצ'י יורחק מהיכל נוקיה

בלעדי: במכבי תל אביב זועמים על שחקן העבר. בכיר בקבוצה ל-TELESPORT: "הוא חוצפן וצבוע. הביקורת שלו אינטרסנטית". גל מקל עשוי לעזוב. רגӑ פנאן הוזמן למסור עדות בפרשת אביו

יום רביעי 28 אוקטובר 2009
שלמה חסיד

במכבי תל אביב זועמים על שחקן העבר של הקבוצה, דודון ג'מצ'י, ושוקלים להרחיקו מהיכל נוקיה, נוכח התבטאויותיו נגד המועדון בשבוע האחרון.

גורם בכיר בקבוצה אמר היום ל-TELESPORT: "ג'מצ'י חוצפן וצבוע. הביקורת שלו נגועה באינטרסים, והוא לא מגלה לצופים שלו שלא רצו אותו במועדון, ולכן הוא משתלח בקבוצה בצורה כזו. הרי א۝ לא היו מעזיבים אותו מהדירקטריון של מכבי, בטח לא היו שומעים ממנו שהקבוצה מתפרקת".

כעת שוקלים במכבי כיצד  לנהוג בג'מצ'י בעתיד. מנוי לנוקיה העונה כבר ניתן לו ובקבוצה כבר הוחלט לא לדרוש ממנו להחזיר את המנוי, אבל לפי המסתמן כעת בעוӠה הבאה הוא לא יקבל מנוי, כמו שחקני עבר אחרים. הכעס כלפיו נובע בעיקר כי ביום שישי האחרון, באחד השבועות הקשים של המועדון, בחר דורון ג'מצ'י להשתלח בקבוצה ולומר כי מכבי מתפרקת.

בעניין אחר, שחקן הקבוצה גל מקל, שלא מוצא מקום ברוטציה, עלול לבקש לעזוۑ את הקבוצה, אם לא יתחיל לקבל דקות משחק. מקורב לשחקן אמר: "כרגע הוא עדיין ממתין לצ'אנס. אם תוך חודש כלום לא יזוז הוא יעזוב, כי הוא לא בא למכבי לחמם את הספסל".

רגב פנאן הוזמן למסור עדות בפרשת מוני פנאן ז"ל

בנו הבכור של מוני פנאן ז"ל ושחקן במכבי תל-אביב בעבר, רגב פנאן, הגיע הבוקר למשרדי רשות המסים על מנת לתת עדות, כמו נחקרים רבים נוספים בפרשה. 

בני משפחת פנאן קמו ביום שני האחרון מהשבעה וברשות המסים כבר הבהירו כי ברצונם ۜזמן את בני המשפחה לחקירה. בימים הקרובים צפויים להגיע בכירי מכבי תל-אביב לחקירה, עם חזרתם מויטוריה. 
צילום: MaccabiFans

תגובות

טלספורט בפייסבוק