7

הלילה: דאלאס מול פיניקס

אנ. בי. איי: המאבריקס מארחים את הסאנס למה שקרוי משחק העונה. הסייקרס רוצים לצאת משרשרת ההפסדים ולנצח את הבולס. יוטה, שנעצרה במיאמי, פוגשת את המג'יק. יוסטון ומינג פוגשים את הקליפרס

יום רביעי 14 מרץ 2007
אייל כהן

שישה משחקים מופיעים בליין הווינר, בלילה שבין רביעי לחמישי. דאלאס, שהפסידה מול גולדן סטייט, אשר קטעה את רצף 17 הניצחונות, פוגשת את הסאנס להקדמה לקראת הפלייאוף.

הסייקסרס שמגיעים לאחר הפסד מארחים את שיקגו הלוהטת. יוטה, שנעצרה במיאמי, פוגשת בחוץ בהמשך מסע המזרח, את אורלנדו ותומאס. הסלטיקס, שמתפללים כי העונה הנוכחית תסתיים מארחים את אטלנטה.

יוסטון, שמועדדת מחזרתו של מינג להרכב, מארחים את הקליפרס, שבמשחקי החוץ כלל לא פוגעים העונה. דטרויט, שבקושי בקושי ניצחה את סיאטל, פוגשת עוד קבוצה מהמערב, והפעם מדובר בפורטלנד ורנדולף.

משחק מספר 56: דאלאס - פיניקס (5+)

משחק המשחקים של הליגה הטובה בעולם. רוב הפרשנים מהמרים כי זו הסדרה שתהיה גם בגמר המערבȠבסוף העונה, לפני כן שתיהם נפגשות הלילה. 

דאלאס נעצרה בגולדן סטייט לאחר 17 משחקים רצופים, פיניקס מגיעה לאחר 5 ניצחונות רצופים.  פלוס חמש הנקודות שקיבלו הסאנס בהחלט יתרום להימור, שכן המשחק יהיה צמוד לכל אורכו. דאלאס לא תפסיד פעמיים ברۦיפות.

ההימור: 2

משחק מספר 57: פילדלפיה (2+) - שיקגו

לפנות בוקר ניצחו הבולס את בוסטון בזכות 23 נק' של טיירוס תומאס הנהדר. פילדלפיה מנגד, הפסידה לאטלנטה ב-12 הפרש. בבית דווקא מאזן של הסייקרס עומד על 16̠ניצחונות מול 15 הפסדים.

יתרון מאוד קטן קיבלה פילדלפיה בהימור. שיקגו בכושר נהדר, וקשה להאמין שמול פילדלפיה הם יעצרו. 

ההימור: 2

משחק מספר 58: אורלנדו (3+) - יוטה

מסע המזרח של יוטה נמשך. לאחר ההפסד מול מיאמי לפנות בוקר, לאחר שהובילו בכל המשחק ורק לקראת הרבע האחרון מיאמי התעוררה. 

רצף שישה הנצחונות הרצופים של הג'אז פסק וכעת הם צריכים לחזור ולנצח. המג'יק מגיעים לאחר שלושה הפסדים רצופים. היתרון הזעיר שהם קיבלו לא יספיק לߔם, והג'אז ינצחו. 

ההימור: 2

משחק מספר 59: בוסטון - אטלנטה (5+)

מועדדים מהניצחון לפנות בוקר על פילדלפיה, יוצאת אטלנטה לפגוש את בוסטון סלטיקס. לארי בירד, מכוכבי הסלטיקס בכל הזמנים, כבר הבין כי הקבەצה שבה בילה את מירב שנותיו, לא תתעלה העונה ולכן נותרו  הזיכרונות.

בוסטון מגיעה למשחק לאחר שני הפסדים רצופים, שהאחרון היה ביוניטד סנטר מול הבולס. אטלנטה מעודדת מהניצחון ופלוס חמש הנק' ינקפו לזכותה.

ההימור: 2
משחק מספר 60: יוסטון - ל.א קליפרס (10+)

הקליפרס אוכלים מרור לאחרונה. ארבעה הפסדים רציפות והפסד מינמלי מול הספרס לא מוסיף למצב הרוח בקבוצה. 

יוסטון הפסידה מול פיניקס בחוץ, קצת קשה להאשים אותם. אבל כעת עם החזרה של יאו מינג, רואים בעיקר אור ואופטימיות לקראת הישורת האחרונה של הליגה. 

הקליפרס בחוץ, הם קבוצה נאיבית שניצחה רק 8 פעמים העונה, אולם יתרון 10 הנק' יתרום לזכותם למרות שיפסידו.

ההימור: 2

משחק מספר 61: פורטלנד (ĵ+) - דטרויט

דטרויט ממשיכה את המסע במערב. לפנות בוקר ניצחו הפיסטונס בפער של 4 נק' בלבד, את סיאטל סוניקס. סבירות גבוהה שגם הלילה מול פורטלנד יהיה צמוד.

פורטלנד פגשה את אייברסון הלילה, שצלף לא פחות מ-31 נק', האור אצל הۑליזרס הגיע מרנדולף הותיק, כשקלע 26 נק'. 

יתרון חמש הנק' של פורטלנד הוא בהחלט גבולי. במשחק הקודם של דטרויט, ההימור של סיאטל היה ארבע ובדיוק נפל היחס של ההימור. הפעם דטרויט תצליח לקזז ולנצח במעל.

ההימור: 2

תגובות

טלספורט בפייסבוק