הפלסטינים חיכו לנו במנהרות

שישה אוהדי מכבי מאירגון "האולטראס", שליוו את הקבוצה לויטוריה, נתקלו במארב של אוהדים מקומיים באולם בשעת המשחק. אילן השועל: "כמובן שהחזרנו להם, לא יצאנו פראיירים"

יום ראשון 01 נובמבר 2009
שלמה חסיד
שישה מאוהדי אירגון האולטראס של מכבי ת"א, בראשותם של אילן השועל וטל מלכה, החליטו שנוכח המשבר שפקד את הקבוצה בעקבות ארועי מוני פנאן,&nbͳp;עליהם לנסוע עם השחקנים ולחזק אותם במשחק החוץ הראשון שלהם בויטוריה.

השישה סיפרו כי הם נהנו מאוד מהמסע, שהגיע לשיאו בקידוש עם ליאור אליהו ביום שישי במסעדה בלב ויטוריה, כאשר אליהו משלם מכיסו על הארוחה ואף מימן לששת האוהדים את המלון בӕיטוריה על חשבונו.

אילן השועל סיפר: "ליאור יצא אחלה גבר והוא התרגש מאוד מהביקור שלנו. סה"כ הוא שיחק מצויין, חוץ מזה שבחצי השני הפרענו לו לקלוע עונשין, עמדנו מתחת לסל"

אולם מה שקילקל את האווירה החגיגית היתה תקרית עם Ӑוהדים מקומיים ממוצא פלסטיני. 

השועל סיפר: "הם עשו לנו מארב בתוך מנהרה וניסו ללכת מכות. כמובן שהחזרנו להם ולא יצאנו פראיירים, אבל מה שכן המשטרה היתה ערוכה וחיסלה את התקרית. השוטרים שם לובשים כובע גרב על הפנים, כדי שלא יזהו אותם ߛי הם יכולים לסגור חשבונות אחרי זה" 

אילן השועל הוסיף: "דקה לסיום נמאס לי שכל הקהל צעק פלסטין כל המשחק, כולל האוהדים הספרדיים הרגילים והנפתי דגל ישראל בגודל של שני מטרים והשתקתי את כולם. אני לא מפחד לנפנף בדגל הזה בכל מקום"Ȯ 

הערב, תארח מכבי ת"א בהיכל נוקיה את עירוני נהריה ותנסה לשמור על המאזן המושלם שלה בליגה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק