נמני: כלום לא הלך

מנג'ר מכבי נשמע מאוכזב בסיום הדרבי כשאר: "שיחקנו טוב וחӑל שלא השכלנו להבקיע". יבוריאן: "מקווה לחזור להרכב". גוטמן: "אין אושר גדול יותר"

יום ראשון 01 נובמבר 2009
שלמה חסיד

עוד דרבי אדום נגמר ובסיום הדרבי התל אביבי, אנשי מכבי תל אביב, כמובן היו מאוכזבים, בעוד בצד האדום השמחה רבה.

 מנג'ר מכבי תל אביב, אבי נמני, אמר בסיום: "אני חושב שהפועל ת"א ומכבי חיפה באמת הקבוצות הטובות בליגה, אבל לߓעתי אנחנו הוכחנו היום שמכבי ת"א מסוגלת לשחק שקול עם שתיהן. הגענו להרבה מצבים אבל כלום לא הלך. צריך לזכור שאנחנו קבוצה בבניה ואני מרוצה בסך הכול, למרות שמאכזב להפסיד בדרבי. הפעם באמת שיחקנו טוב וחבל שלא השכלנו להבקיע".

שחקן מכבי̬ איליה יבוריאן, אמר: "כולנו מאוכזבים להפסיד בדרבי. חטפנו שעיר מוקדם מאוד מטעות שלנו ומצד שני לא ניצלנו את הטעויות שלהם. אנחנו צריכים להרים את הראש ולהסתכל קדימה. היה משחק טוב, הגענו למצבים, פשוט לא הלך לנו. רציתי מאוד להבקיע אבל לא הלך.במשחקים האחרונים אני מקבל פחות דקות אבל זה בגלל שלא הייתי טוב לאחרונה. אני מצפה להשתפר ומקווה לחזור להרכב".
 
מאמן הפועל אלי גוטמןȼ/strong>: "אין אושר יותר גדול מלנצח בדרבי. ראיתם את התפאורה. הפועל ת"א כבר שיחקה כדורגל יותר טוב במשחקים קודמים, אבל אמרנו לשחקנים במחצית שאף אחד לא מבטיח לנו שבכל משחק אנחנו ניתן ריבעיות וחמישיות. קבוצה שרוצה להתקדם צריכה להיות חזקה, להימנע משגۙאות ולא לתת ליריב לחזור למשחק".

איתי שכטר סיכם: "בסך הכול הוכחנו היום מי הקבוצה הטובה יותר בתל אביב. שלטנו במשחק בצורה טוטאלית והניצחון שלנו לא הוטל בספק במשך כל דקות המשחק. אני מודע לכך שבאופן אישי היה לי משחק פחותĠטוב, אבל גם זה קורה בכדורגל, והכי חשוב שהקבוצה ניצחה. עכשיו אנחנו מסתכלים על המשך המאבק, ומקווים להמשיך ולהשתפר כדי לנסות ולהדביק את הפער ממכבי חיפה". 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק