ראפה בניטז הוא שקרן

רוני ווילאן, שחקנה האגדי לשעבר של ליברפול, יוצא במתקפה חסרת תקדים נגד המנג'ר הספרדי של ליברפול: "בניטס өם את כל הביצים בסל אחד, הוא וויתר על הליגה ולא מודה בכך"

יום שני 02 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
 ראפל בניטז, המנג'ר הספרדי של ליברפול נמצא תחת ביקורת ק۩ה מאוד של התקשורת באנגליה, בעקבות רצף ההפסדים של ליברפול בפרמייר-ליג ובליגת האלופות.

אולם הפסד הליגה האחרון לפולהאם (3:1) הוציא גם את שחקני העבר של המועדון משלוותם. רוני ווילאן, כוכב העבר האירי של ליברפול, הוא הראשון "שתוקע סכין" בבניטז ויוצא בביקורת חריפה מאוד בראיון "לסאן" האנגלי.

קשר נבחרת אירלנד לשעבר, אמר: "הכול הולך רע עם המנג'ר הזה, שמוכיח שהוא משקר. אם הוא רוצה לזכות בליגת האלופות, הוא יכול לקחת משרה באירופה. מבחינתי ימיו של בניטז בליברפול ספורים. Ӕוא מוציא מהמשחק את השחקנים הכי חשובים ומוותר על משחקי הליגה, רק כדי לשמור על סיכוי לנצח בליגת האלופות".

ווילאן, מכוון לכך שבניטז הוציא במשחק מול פולהאם את פרננדו טורס, כאשר התוצאה היתה 1:1 ובכך למעשה וויתר על המשחק, בו הורחקו לליברפול פיۜיפ דגן וג'יימי קראגר.

ההפסד לפולהאם היה הפסדה השמיני העונה והשישי בשבעת המשחקים האחרונים שלה, נתון חסר תקדים. ליברפול מפגרת כבר בתשע נקודות אחרי צ'לסי המוליכה. 

הפסד של ליברפול לליון ביום רביעי בליגת האלופות, יפחית מאוד את סәכוייה להעפיל לשמינית גמר ליגת האלופות וככל הנראה יסיים את דרכו של בניטס במועדון.

צילום: גטי אימג'

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק