גם בופון סופג שערים

ליגת האלופות: מכבי חיפה ערכה את מסיבת העיתונאים לקראת יובנטוס. יניב קטן מתכונן להרעיד רשתות: "יודעים את העבודז ונעשה אותה". אלישע לוי: "באים לנצח". דוידוביץ': "נהנים מהקמפיין עד כה"

יום שני 02 נובמבר 2009
אשר גולדברג

 לאחר המסיב۪ העיתונאים של יובנטוס, הגיע תורה של מכבי חיפה להגיד דבריה.במסיבת העיתונאים התייצבו: אלישע לוי, יניב קטן והשוער ניר דוידוביץ'.

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי אמר: "אני דיי מגובש על ההרכב. בוודאי שאנחנו רוצים לנצח ונעשה הכל כדי לנצۗ. אנחנו מסתכלים בעיקר על הדרך שאנחנו עושים, נבוא כדי לעשות הכל כדי לנצח. אנחנו נותנים את הדעת על מצבים נייחים. אנחנו עוקבים כמעט אחרי כל משחק אחרי יובנטוס ורואים שהם שמים כמעט כל משחק גול במצב נייח".

קפטן מכבי חיפה, יניۑ קטן: "בחיפה יש הרבה שחקנים שיכולים לכבוש. בופון סופג שערים, הוא לא השוער שלא סופג. אנחנו יודעים את העבודה ונעשה אותה. אנחנו משחקים טוב ומגיעים למצבים. לפעמים החוסר מזל והריכוז פוגעים בנו. נקווה שזה יילך גם בליגת האלופות".

Ȋשוער מכבי חיפה, ניר דוידוביץ' אמר במסיבת העיתונאים: "בשלושת המשחקים וגם במשחק הראשון הקשינו מאוד וראינו איך היריבות היו מותשות נגדנו. אנחנו צריכים להמשיך באותה הדרך ולהאמין שהגולים יבואו. כמובן להמשיך להיות מרוכזים בהגנה, מינימום טעוۙות. אנחנו לא חושבים על סוף הקמפיין שלנו במפעל. אנחנו רוצים להנות ממנו ונגיע ללא לחץ".

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי חיפה.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק