באר שבע פייר פליי

ליגת העל: ניצחון שנוי במחלӕקת לקבוצה מהנגב 0:1 בדרבי הדרום נגד מועדון ספורט אשדוד משער של מליקסון. יוסי מזרחי: "אני לא הייתי שמח עכשיו". דוד רביבו: "לא צריך לבכות"

יום שני 02 נובמבר 2009
אשר גולדברג

משחק כדורגל חלש, אבל המון דרמה ליוותה את הניצחון 0:1 של הפועל באר שבע נגד מועדון ספורט אשדוד במסגרת משחק ההשלמה של ליגת העל, במיוחד ההדיפה בסיום של טברטקו קאלה לפנדל של משה אוחיון.

יוסי מזרחי, מאמן מ.ס אשדוד: "הכדורגל יכול להיות אכזרי מאוד. ניצלנו מצבים, באר שבע לא היו במשחק בכלל. כשלא מבקיעים, בחוסר ספורטיביות ספגנו את השער. אני לא חושב שבאר שבע הגיעו למצב וחצי. אני מצפה מכל שחקן פצוע לעצור, יש חוק בינלאומי. אני Ӝא הייתי שמח כמו שהם שמחים".

מאמן הפועל באר שבע, גיא עזורי: "רק לפני שבוע שיחקנו בנתניה, לא קיבלנו פנדל 200 אחוז ולא אמרתי מילה. אני לא מתייחס לספורטיבי לא ספורטיבי, זה כואב למזרחי אני מבין אותו. חצי ראשון היינו אנמים מאߕד, חצי שני התעוררנו. מה שחשוב זה הנקודות. אין ספק שהניצחון הזה משמעותי עבור הקבוצה.

דוד רביבו, אקס אשדוד ושחקן באר שבע בהווה: "היינו לאחר שני מהלכים שמסרתי. לא שמתי
לב נתתי פס ואני מצטער בשביל אשדוד אבל שמח בשביל באר שߑע. היה להם פנדל והם החמיצו, לא צריך לבכות. זה עצבים של רגע במשחק אני מבין אותם. צריך לדעת גם לנצח במשחק חלש שלנו". 

מהלך המשחק:

המחצית הראשונה הייתה קיצבית, שתי הקבוצות התנהלӕ בעיקר בהתקפה, אבל חוסר מזל לא הרעיד את הרשת לאף אחת מהן.

במחצית השנייה הגיע השינוי. בדקה ה-57, ספק עבירה ספק נפילה על שחקן אשדוד שנשאר שרוי על הדשא, דוד רביבו החליט להמשיך וגם השופט.הכדור הגיע לקדוסי שהגביה לרחבה, מאור מליקסון הגיע לכדור ובעט פנימה - 0:1 שנוי במחלוקת להפועל באר שבע.

ממש לפני תום המשחק יכל קדוסי לסגור את הסיפור, אבל החלוץ התבלבל מול סטויקיץ', גרם לכדור לצאת החוצה.

בתוך תוספת הזמן הדרמה הייתה בעיצומה.פנדל נשרק לזכות אשߓוד לאחר עבירה של פרגל על מקרייב. משה אוחיון חיפש שיוויון, אבל קאלה עצר והמשחק הסתיים בניצחון מוזר להפועל באר שבע.

תמונה: באדיבות אתר האוהדים - הקאמלס.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק