גם חיפה טועמת ניצחון

ליגת ווינר: במשחק ההשלמה של המחזור השני, השיגה מכבי חיפה ניצחון בכורה בליגה 75:84 על מכבי ראשון לציון שהפסידה שוב. ג'פרסון הצטיין עם 19 נק'. אשכנזי: "יש לחץ". בירנבוים: "לא קל לשחק כאן"

יום שני 02 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT

 לאחר ההפסד במחזור שעבר נגד מכבי ת"א ברוממהȬ נשארה מכבי חיפה בבית כדי לתקן את העיוות עם ניצחון 75:84 נגד מכבי ראשון לציון, שלה זה הפסד שני ותפגוש במחזור הבא את מכבי תל אביב. 

המאמן המנצח, אבי אשכנזי: ""יש לחץ, היה לחץ. זה חשוב שניצחנו. אנחנו מנסים לארגן סגנון משחק חשוב. באנו וניצחנו את המשחק הזה זה מה שחשוב. לגבי טיילר, לא נוכל לקחת יותר מדי סיכונים במשחקים מסויימים. טיילר התקדם וגם הוא ישחק. יהיה קשה בגן נר, אנחנו רוצים לנצח. כמעט כל הקבוצות שוות בליגה. ניצחון שם יכול לתת לנו צעד גדול קדימה". &ͮbsp;

המאמן המפסיד, אפי בירנבוים
: "לא היינו קרובים לנצח את חיפה היום. זה לא היה קל. התחלנו את החצי השני טוב שתי דקות וזהו. יהיה קשה מול מכבי, בטוח הם פייבוריטים ולכל משחק יש את החיות שלו". 

۞שה מזרחי: "אנחנו פונים קדימה, זה לא יהיה קל. גליל קבוצה טובה במיוחד בבית, זה לא יהיה קל".

מהלך המשחק:

רבע ראשון
עמית בן דוד ביחד עם ג'ייסון ריץ' הוליכו את מכבי ליתרון בסיוӞו ל-4 נקודות בלבד (22:26). ברבע השני קוז'יקרו התחיל להכניס קצת עניין בצבע. למרות זאת בראשון לציון הצליח או'באנון לשמור את הבחורים מעיר היין בתמונה - 39:40 במחצית לחיפה.

ברבע השלישי חיפה כבר העלתה הילוך, כאשר קוז'יקרו מתחיל לתפוס יוזמה ולפגוע עם מספר נקודות רצופות, שהורידו את חיפה ביתרון 8 נק' (54:62). 

ברבע האחרון היתרון נשמר, כאשר ראשון לציון ממשיכה לרדוף אחרי חיפה, ג'פרסון ߔחל לסחוט סל ועבירה וראשון לציון איבדה את המומנטום, בן שימול הקטין לפיגור חד ספרתי בסיום - 75:84 בסיום.

הרבו לקלוע במכבי חיפה:
ג'פרסון 19 נק', מזרחי 15 נק', ריץ' 15 נק' הרבו בראשון לציון: אובנון 19 נק', בן שימߕל 16 נק', טפירו 14 נק'. 

תמונה: באדיבות האתר הרישמי מכבי חיפה כדורסל.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק