פטפוטי סרק באפס מעלות

אלי גוטמן, עדיין תחת רושם הניצחון על מכבי תל-אביב, ממציא סיפורי נקמה של ראפיד וטנה. האוסטרים חוששים לפתוח פה אבל גוטמן כבר במיטבו לקראת העליה על הדשא המחומם בארנסט האפל סטאדיום

יום רביעי 04 נובמבר 2009
אשר גולדברג

הפועל תל-אביב היא הנציגה היחידה שלנו באירופה אחרי "החרקירי המקצועי" שבצעה מכבי חיפה בעצמה אתמול באצטדיון רמת-גן מול יובנטוס. הפועל ת"א יכולה להבטיח לעצמה כבר מחר אפשרות להביט מקרוב על השלב הבא, אם תדע לנצח את ראפיד וינה, אותה ריסקה רק לפני שבועיים בתוצאה 1:5.  

מאמן הפועל תל-אביב, אלי גוטמߟ, אינו לומד, אינו מתחדש ועדיין תקוע בעידן "הגוטמן הישן". מאמן האדומים, עדיין תחת רושם הניצחון היוקרתי על קבוצת פיק הברכיים בצהוב בדרבי בתחילת השבוע, מיהר בוינה בקור מאוזן של אפס מעלות להצהיר לתקשורת שלנו "כולם פה מדברים על נקמה".
Ȋ
ראפיד וינה אינה מדברת על נקמה. אני לא יודע מי מתרגם לגוטמן את האמירות של מאמן וינה, פיטר פאקולט ושחקניו, אבל אין לאוסטרים שום סיבה לנקמה. יש להם משימה לשקם את כבודם בעקבות הקריעה שעברו בבלומפילד. פאקולט אמר אתמול באסיפה של ראפיד "ניצחון של 0:1 יחזיר לנו את הכבוד. אסור לנו לדבר על כלום עד שלא נרים את הכבוד מהדשא ונגיש אותו לאוהדים ההמומים".

גוטמן אינו מבין כי הוא צריך להתעסק בהפועל תל-אביב ולא ברצונות של קבוצתו, שיכולת כמו נגד מכבי תל-אביב באמת לא תספיק להם מחר באוסטריה. גוטמן ӕיוסי אבוקסיס יקיימו הערב את האימון הבודד בו ינסו לתרגל את אביחי ידין שהחלים מפציעה על חשבונו של זורב מנטשאשווילי, גיבור המשחק בישראל. 

דדי בן-דין הפצוע בשריר רגלו עובר טיפולים וצפוי להיות כשיר למשחק. באימון הערב יתרגל גוטמן את ההגנה בעיקۨ ממצבים נייחים. גוטמן אף יעשה הכרה לשחקניו עם כוכב ראפיד וינה, מרכוס הייקינן, שהחלים מפציעה.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק