לא מודאג מהקור בקזאן

מאמן ברצלונה, פפ גרדיולה, לא מודאג ממזג האוויר ואומר כי על קבוצתו לנצח בכל מחיר. פפ הוסיף: "הגיע לקבוצה הרוסית לנצח במשחק הקודם. אני לא מאמין שיש מזל בכדורגל"

יום רביעי 04 נובמבר 2009

המשחק המסקרן שיפתח את העߨב בליגת האלופות, בין אלופת רוסיה רובין קזאן לאלופת ספרד, ברצלונה, עומד במרכז הערב לאחר הניצחון המפתיע של הרוסים בקאמפ נואו לפני שבועיים.

בנוסף לכך, ברצלונה איבדה נקודות ליגה בסוף השבוע משער עמוק בתוספת הזמן ונראה כי גם מזג האוויר המקפיא ברוסיߔ לא צפוי להאיר פנים לאורחים. 

פפ גרדיולה, מאמנה של ברצלונה, התייחס למשחק: "אחרי משחק הסופר קאפ במונאקו אנחנו מברכים כל מזג אוויר. אולי היינו מעדיפים לשחק במזג אוויר אחר אבל זה המצב. קבוצה שרוצה להצליח צריכה להתמודד עם כל מצב - לשחק ӑמזג אוויר מקפיא או מול קהל ביתי עוין".

פפ הוסיף לגבי אותם שחקנים שיעלו הערב בהרכב: "אני מצפה מהשחקנים שישתתפו הערב במשחק לתת מעצמם יותר. חימום טוב יותר, יותר תנועה על המגרש. כשהתנאים מערבים קור כזה, צריך פשוט לזוז טיפה יותר".
המאמן הקטאלוני לא יכל שלא להתייחס לניצחון לפני שבועיים וחילק מחמאות לקבוצה הרוסית: "אני לא מאמין שיש מזל בכדורגל. הם ניצחו אותנו כי הגיע להם. הם שיחקו בדרך שלהם, הם מאוד מאורגנים. אני מצפה היום למשחק כמו שהיה בקאמפ נואו".

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק