השחקנים מתכוננים אחרת

מכבי ת"א ופיני גרשון ערכו מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מול צסק"א ביורוליג: "רואים את האינטנסיביות באימונים השבוע לעומת שבועות אחרים". עוד מהמאמן: "בישראל עושים מצסק"א קבוצה לא משהו"

יום רביעי 04 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב ערכה הערב (רביעי) מסיבת עיתונאים לקראת משחקה מחר בהיכל נוקיה מול צסק"א מוסקבה.

המאמן פיני גרשון פתח את דבריו ואמר: "יש לי זכרונות טובים מצסק"א, זה משחק פיקנטי. רק בישראל עושים מהם קבוצה לא משהו. פעם הם היו קבוצה מפוארת, עכשיו הם סתם טובים. ראיתי אותם כמה פעמים השבוע והם קבוצה טובה. יש להם שלושה מהגארדים הטובים באירופה. אם הגבוהים שלהם עושים רק 20% מהנקודות, אני מקווה שמחר זה לא ישתנה".

"אי אפשר לדעת איך המשחק יתפתח. הם יבואו לשחק לאט וזה יכול להצליח. אני לא יודע מה יהיה קצב המשחק. יש להם דרך, ולנו יש דרך, אני יכול לתכנן מה יקרה מחר אבל אני לא יודע מה יקרה. ברוۨ שבתוצאות של 75 או 70 נקודות יהיה צמוד יותר".

גרשון התייחס לשוני בין מפגש מול הקבוצה הרוסית לבין כל משחק אחר: "השחקנים, אם אני רוצה או לא רוצה, מכינים את עצמם אחרת למשחק כזה ואחרת למשחק מול נהריה. גם ביורוליג שחקנים מכינים את עצמם אחרת לכל משחק. אין מה לעשות". 

"רואים את האינטנסיביות באימונים השבוע לעומת שבועות אחרים. זה משחק שמכוסה תקשורתית הרבה יותר, גם פה, וגם במוסקבה ואירופה בגלל הפיקנטריה שיש בו. כל שחקן רוצה להיות טוב וכמובן לנצחĮ הם מכינים את עצמם אחרת למשחק, נשארים אחרי האימון וזורקים לסל. הם באים אחרת מנטלית".

תגובות

טלספורט בפייסבוק