אף שחקן לא ימכר בינואר

בהפועל ת"א מודעים לביקוש הארופי על שחקניהם. אין כוונה לתת לורמוט, שכטר, ידין ודה סילבה לפרק את המירקם המקצועי. בסיום העונה, המחיר ידבר

יום שישי 06 נובמבר 2009
אשר גולדברג
הפועל ת"א תעשה כבר מחר את ההפרדה מאירופה ותתכונן למשחק החוץ ביום ראשון, מול בני סכנין. הבוקר לפני היציאה לטיסה חזרה לישראל, ביקש גוטמן משחקניו להפרד זמנית מאירופה, לעשות את הטיפולים הרפואיים ולחשוב על הליגה שלנו והמשחק מול בני סכנין.

ההצטיינות הרבה של גילי ורמוט, איתי שכטר, אביחי ידין ודגלאס דה סילבה הביאה קבוצות רבות מגרמניה, ספרד, בלגיה והולנד להתעניין דרך סוכני שחקנים באפשרות לרכוש את השחקנים כבר בחלון ההעברות בחודש ינואר הקרוב.
בהפועל ת"א הבהירו הבוקר שוב כי אין כל כוונה לתת לשום שחקן לעזוב בינואר כדי שלא לפרק את המירקם המקצועי. בהפועל ת"א מאמינים שהמאבק על תואר האליפות מול מכבי חיפה עדיין פתוח וכי הכל אפשרי.

בקיץ בסיום העונה, בהתאם למהӜכים שיגיעו, תתקבל ההחלטה לגבי השחקנים המועמדים להמכר ולגבי תגי המחיר שלהם.

בהפועל ת"א יודעים כי במידה ווינסנט אניימה ואיתי שכטר יעזבו לחו"ל, חלק של בין 35 ל-45 אחוזים מכספי המכירה יועברו לבני יהודה ומכבי נתניה (בהתאמה), כפי שנחӪם בהסכם בין הצדדים.

הסקאוט של אייאקס שנכח במשחק ציין כי ימסור את דו"ח המעקב שלו לצוות המקצועי של קבוצתו. השחקנים שמבחינתו יכולים לעניין את אייאקס הם אביחי ידין, דה סילבה, שכטר וורמוט.


תמונה: גטי-אימג'.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק