המבחן של הפועל - בליגה

עם כל ההערכה על הקמפיין המוצלח באירופה, גוטמן עלול לאבד את משרתו אם לא ייתן לחיפה מאבק משמעותי בליגה. אחרי הכל, באירופה לא סופרים את הליגה האירופאית ואלי טביב רוצה ליגת אלופות

יום שישי 06 נובמבר 2009
שלמה חסיד001__LEN1067.jpgלעבודה0!嗷
 ברכות חמות להפועל תל אביב על הקמפיין המוצלח באירופה. זה באמת יפה לראות קבוצה ישראלית שמייצגת אותנו בחו"ל בצורה כל כך לא ישראלית - תוקפת, כובשת ואף מנצחת. רק לפני חודשיים כתבתי כאן שמכבי חיפה צריכה ללמוד מהפועל איך מצליחים בחו"ל, ואנۙ עדיין מחזיק בדיעה הזאת, הגם שמפעל הליגה האירופאי הוא מפעל די איזוטרי שבאירופה לא סופרים, ועל התוצאות שלו מדווחים בעיתונים רק בעמודים . אולי  19, ורק מי שמדפדף עד לשם יכול ללמוד על גודל ההישג של השדים האדומים.

מעבר לתחושת הגאווה על הביצועים של ורמוט, או היסודיות של גוטמן, יש לזכור עובדת יסוד אחת: המבחן של הפועל הוא בליגה ולא באירופה. 

קמפיין מוצלח בחו"ל לא יכול לחפות על עונה בינונית בארץ, כשהפועל מפגרת בהפרש נקודות משמעותי אחרי מכבי חיפה, ומתגאה רק בניצחון על מכבי תۜ אביב מעוררת הרחמים.

אם גוטמן רוצה להחזיק במשרתו גם בחודש יוני, עליו לשים גז בליגה, ולנסות להיצמד לחיפה. כי אם הוא חושב שהזיקפה הלאומית שמזדקרת כרגע תחזיק עד הקיץ, הוא טועה ובגדול. 

יש לו בסגל את כל השמות הכי חמים בליגה, וחוۑה עליו לתת פייט רציני למכבי חיפה בקרב על הכתר, ואולי אף לזכות בו. כל תוצאה אחרת עלולה לגרום הפיכת חצר בחודרוב, ובקיץ עלול להחליף אותו דרור קשטן (חברו של מוני), או רוני לוי (החביב על טביב).
  

תגובות

טלספורט בפייסבוק