היתרון של ורמוט

עבור 330 אלף דולרים, יוכל גילי ורמוט לעזוב בקיץ לאירופה, שם לא ממהרים לשלם כסף גדול על הישראלים. סיכוי גדול שמהארן לאלא, שאינו מוכן לקבל את החוזה של האדומים, יעבור לבלגיה

יום שלישי 10 נובמבר 2009
אשר גולדברג
 גילי ורמוט, הפך בשבועות האחרונים ללהיט החם של הפועל ת"א, בעיקר ע"י אנשי תקשורת מקומית שמחפשים לקשט בכותרות את סיפורי הפועל ת&ɱuot;א ומסעות אלי גוטמן מול ראפיד וינה המקרטעת.

ורמוט,  וזו הבעיה, מאמין שבאירופה ממתינים רק לו, ואולי גם לאיתי שכטר, כי מאז אלי אוחנה לא ראו דברים וביצועים מהנוסח שלו, כולל המשחקים מול הפועל ב"ש ואחי נצרת. 

בחינם, סוכני השחקנים יכולים למכור כל שחקן, אבל לא ובשום אופן לא בכסף הגדול. ראה הניסיונות הכושלים והמשפילים לדחוף לאירופה את ברק יצחקי ואבירם ברוכיאן. גם סיפורי הקיץ שעבר, על וינסנט אניימה וסמואל יבואה, התנפצו כמו בלון של ילדים.

לורמוט, יש סעיף ߙציאה קליל לחו"ל עליו חתם לפני שנה וחצי כשהפועל ת"א היתה בלחץ ובלי כסף. מי שירצה בהולנד, בלגיה או גרמניה את ורמוט, ייאלץ להיפרד רק מ-330 אלף דולר. זהו כסף כיס קטן עבור שחקן שיש לו דרכון אירופי.

נראה שאיתי שכטר יוותר על מעבר בינואר לחߕ"ל, ויישאר עם החלומות על גנק, גנק ולוקרן המשמימות עד קיץ 2010 של המונדיאל. דווקא מהארן לאלא, אינו מוכן לקבל את החוזה של האדומים, ואולי נראה אותו עובר בחינם לבלגיה, שם החורף קר מאוד.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק