2:2 בין הפועל תא לנתניה

גביע הטוטו: חניכיו של ראובן עטר הוליכו 0:2 משערים של שניר גואטה (21) ואחמד סבע (40), אך ערן זהבי (50) ויהודה חוטה (54) איזנו

יום חמישי 12 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT

לא רק את נקודות חלקו ביניהן הפועל תל אביב ומכבי נתניה במשחק גביע הטוטו שנערך הערב (חמישי) והסתיים ב-2:2. גם שתי מחציות המשחק התחלקו בין שתי הקבוצות. 

המחצית הראשונה היתה בשליטתה של נתניה, שסיימה אותה ביתרון 0:2, בזכӕת שערים של שניר גואטה בדקה ה-21 ואחמד סבע בדקה ה-40, אך המחצית השניה היתה של הפועל ת"א, אשר איזנה את התוצאה בתוך 4 דקות בלבד, משערים של ערן זהבי (50) ויהודה חוטה (54).

בעקבות התיקו, התרחקו האדומים משמעותית מהשלב הבא. הצהובים-שחורים איבדו כל סיכוי לעלות עוד טרם המשחק.

אלי גוטמן
אמר לאחר המשחק: "משחק מאוד מאכזב. במחצית אמרנו שאסור להפועל ת"א להראות ככה, בלי מוטיבציה ורצון לשחק. בחצי השני לחצנו, אבל זה הספיק רק ל- 2:2. מזל שהיתה את המחצית השניה, בה הוכיחו השחקנים שהם ראויים ומסוגלים". 

ראובן עטר אמר: "פתחנו לא טוב את המחצית השניה, זה עניין של מומנטום. היתה טעות של השוער, ואז הם כבשו שער של זהבי. בסה"כ אני מרוצה מאיך שהקבוצה שיחקה. מבחינתי זה היה משחק טוב להמשך, ולתרגולים טקטיים שערכתי היום".

שי אבוטבול, שחזר לשחק אחרי חודשים ארוכים בעקבות פציעה, סיפר איך הרגיש הערב: "מרגש בהתחלה, אחרי זה נכנסנו לעניינים. המחצית הראשונה היתה לא טובה, המחצית השניה יותר טובה. אני צריך להכנס לעניינים כמה שיותר מעניין ולעזור לקבוצה. עברתי תקופה קשה, אבל אני חושב שהיא מאחוריי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק