הפציעה הביזארית של למפארד

נבחרת אנגליה מתכוננת למשחק הידידות בדוחא נגד ברזיל. ממפארד נטש בעקבות פציעה. הסיבה? ההתאחדות האנגלית חסכה במטוס השחקנים, שסובלים מהתכווצויות. צ'לסי דורשת מההתאחדות לשלם את חוזהו של הקשר

יום שישי 13 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT

פרנק למפארד צפוי להיעדר בשבועות הקۨובים, ככל הנראה בששת השבועות הקרובים, בעקבות פציעה שנגרמה לו במהלך נסיעתו עם נבחרת אנגליה לדוחא, למשחק הידידות מול נבחרת ברזיל.

ההתאחדות האנגלית כנראה החליטה לחסוך בשחקנים ושכרה מטוס אשר מיועד לרב לנסיעות קצרות טווח. בפועל, שחקני נבחרת אӠגליה נאלצו לשבת זמן של 7 שעות טיסה בצפיפות רבה וחלקם התלוננו על התכווצויות עם הנחיתה בדוחא.

ללא מיטות ומחלקה ראשונה, כרגיל, ההתאחדות האנגלית חסכה בהוצאות הטיסה אבל לא חשבה שיהיה עליה לפצות את צ'לסי בחוזה העתק של הכוכב. בעונה שעברה נעדר למפארד שישה שבועות בעקבות פציעה דומה, שכעת חוזרת בסיטואציה הביזארית הזאת. 

צ'לסי תובעת מההתאחדות האנגלית לשלם את חוזהו של פרנק למפארד, 151,000 פאונד בשבוע, לאחר שלטענתה הפציעה נגרמה כאמור בעקבות המטוס אותו שכרה ההתאחדות ולא במהלך אימון הנבחרת.<Ţr/>
ההכנסות מהמשחק מול ברזיל צפויות לעמוד בגובה 400,000 פאונד בעקבות המעבר לשחק בדוחא, אבל בהחלט מדובר בכסף קטן אם צ'לסי תפוצה בחוזהו של הכוכב במשך השבועות הקרובים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק