דידייה דרוגבה שבר צלע

דידייה דרוגבה ערך צילום נוסף בעקבות פציעתו בהתנגשות עם ג'וני אוונס ממנצ'סטר יונייטד והתברר כי החלוץ סובל משבר בצלע שישבית אותו לתקופה של כשלושה שבועות

יום ראשון 15 נובמבר 2009
נמרוד הגפני
 אם לא היו חסרות צרות לקרלו אנצ'לוטי וצ'לסי עם פציעותיהם של פרנק למפארד, ז'וז'ה בוסינגווה ואשלי קול, הגיעו עוד חדשות רעות לכחולים. בצילום שערך דידייה דרוגבה, נראה בבירור שבר באחת הצלעות מאותו מפגש עם ג'וני אוונס בניצחון 0:1 על מנצ'סטר יונייטד ביום ראשון שעבר.

בתחילה נראה היה כי מדובר בפגיעה לא רצינית אולם דרוגבה, שסבל מכאבים חזקים בימים האחרונים, החליט לעבור בדיקߔ נוספת שהוכיחה כי הוא סובל משבר וייאלץ להיעדר כשלושה שבועות מהמגרשים. דרוגבה טס לחוף השנהב לאחר שנקרא למשימות בינלאומיות עם נבחרתו אולם הוא ימריא מחר בחזרה ללונדון על מנת להתחיל בטיפולים.

בכך מצטרף דרוגבה לרשימת פצועים ארוכה הכוללת, כאמור, את̠פרנק למפארד, ז'וז'ה בוסינגווה, אשלי קול ואולי גם ג'ון טרי שיצא צולע מאימון נבחרת אנגליה בגלל קרסול נפוח.

לצ'לסי מצפה משחק ליגה מול וולבס, עימה יכולה צ'לסי להסתדר גם ללא הפצועים, ומשחק ליגת אלופות מול פורטו, שגם בו יכולים להיות הכחולים רגועים Ӝאחר שהבטיחו כבר את העפלתם לשלב הבא וכנראה שגם את המקום הראשון בבית.

אך לאחר מכן מצפה לצ'לסי דרבי מול ארסנל הלוהטת. עד אז מקווה אנצ'לוטי כי לפחות חלק מהפצועים שלו יחזרו. בכל מקרה נראה כי פרנק למפארד שייעדר כחודש, דידייה דרוגבה שכאמור, ייעדר שלߕשה שבועות וכמובן ז'וז'ה בוסינגווה שייעדר שלושה חודשים בגלל ניתוח בברך, לא יהיו כשירים למשחק היוקרתי

תגובות

טלספורט בפייסבוק