אייצג את נתניה בכבוד

בנואה זוגובו שוערה של מכבי נתניה העפיל בשבת למונדיאל עם נבחרת חוף השנהב: "זה חלום. אני מודה לאלוקים". לנתניה אופציה לשנתיים נוספות ותנסה למכור Ӑותו בעונה הבאה

יום ראשון 15 נובמבר 2009
אשר גולדברג

ביממה האחרונה עסקו רבים בתקשורת הישראלית בהצלחתו של וינסנט אניימה לאליפות העולם, אבל בשבת גם שיחק אריסטאד בנואה זוגובו, שוערה של מכבי נתניה שוערה של חוף השנהב, במשך 90 דקות מול גינאה (0:3) והצליח להעפיל גם הוא עם נבחרת הפילים למשחקי המונדיאל בשנה הבאה.

זוגובו אמר היום ל-TELESPORT: "אני מאושר. אני מודה לאלוקים וזה ממש חלום שהתגשם. הייתה חגיגה גדולה בחדר ההלבשה. עכөיו אני מתרכז במשימה עם מכבי נתניה, אני רוצה להצליח עם הקבוצה כמה שיותר ואני מבטיח שבטורניר גביע העולם אני אייצג את נתניה בכבוד".

זוגובו הצטרף לנתניה בתחילת העונה, לאחר ששיחק בעונה שעברה בליגה המצרית. לקבוצה הישראלית אופציה להחתימו לשנתייӝ נוספות וככל הנראה היא תממש את האופציה הזאת, כי בנתניה יודעים כי יכולת טובה של השוער במשחקי גביע העולם, תאפשר למכור אותו ביתר קלות בעונה הבאה. נתניה עשוייה לדרוש על השוער 2 מיליון יורו.

זוגובו עשוי לשחק עם נבחרת חוף השנהב, במשחקי אליפות אפריקה, שәיערכו בחודש ינואר, כאשר חוף השנהב היא אחת הנבחרות הבולטות לזכות בטורניר, כמו כן גם ניגריה.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק