בהצלבה הכל יכול לקרות

בלעדי: תאוס פאפאלוקאס הכוכב היווני של צסק"א מוסקבה לא מחכה למשחקים המכריעים הערב וקובע בראיון ל-TELESPORT: נשחק מול מכבי בהצלבה אך"אנו הפייבוריטים"

יום חמישי 15 מרץ 2007
שלמה חסיד
כוכבה של צסק"א , תאוס פאפאלוקאס, העӠיק היום ראיון בלעדי ל-TELESPORT לקראת משחקי ההצלבה שעומדים בפתח. כידוע, צסק"א תסיים בראש בית 5 והיא תשחק נגד השנייה בבית 4 שתהיה, אולי, מכבי תל אביב.

למרות המשחק החשוב של מכבי הערב נגד פו אורטז, אמר הכוכב היווני של אלופת אירופה כי ߐין לו כמעט ספק שמכבי תיהיה היריבה של צסק"א בשלב הבא. 

הלך לכם קשה המשחק מול אולימפיאקוס אמש?

" אני חושב שהלך קשה בגלל שבסיבוב הקודם באתונה ניצחנו אותם בהפרש של 20 נק', ואולי היתה ציפייה לניצחון קל ەהגישה הייתה בהתאם. אבל מדובר ביריבה ראויה מאוד המשחקת ברמה מאוד גבוהה. לאולימפיאקוס לא היה מה להפסיד אם הם היו מנצחים, הם היו עושים תוצאה שכולם היו מדברים עליה ומאוד נוח לבוא ככה למשחק.אך אני חושב שמה שחשוב זה הניצחון ולא איך הושג".

 מי אתה חושב שתיהיה היריבה שלכם בהצלבה מכבי או קבוצה אחרת?

:"באופן נורמלי זו תהיה מכבי תל אביב, אך בכדורסל לעולם אין לדעת .למרות שלדעתי בסופו של דבר זו תהיה מכבי".

וברור שצסק"א פייבוריߘית מול מכבי

"אנחנו פייבוריטים מהסיבה שאנחנו משחקים משחק אחד יותר בבית שלנו, במקרה של שלושה משחקים, אבל אנחנו כבר יודעים עכשיו שיהיה קשה. אין מה לעשות. מי שרוצה לזכות בתואר אלוף אירופה צריך לנצח את כולם".

מה אתה אומר על מכבי של העונה?

"זו לא אותה הקבוצה של שנה שעברה . השנה הם לא משחקים את הכדורסל שהיינו רגילים לראות. שוב, בשלושה משחקים הכל יכול לקרות ואי אפשר לנבא מה יהיה".

ההנחה היא כי תנצחו אותה בקלות

"כל קבוצה יכולה לבוא ולתת את משחק החיים. כל קבוצה תרצה לנצח משחק אחד יותר ולקחת את כל הסדרה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק