דאבל ליום שלישי

לייטון וטרנמיר בתחתית הליגה השלישית באנגליה ויפגשו שוב במשחק חוזר בגביע האנגלי. מוראקמב תנסה להפתיע את קרלייל שנמצאת ליגה מעליה במשחק החוזר שלה.

יום שני 16 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
משחק מספר 10 : לייטון - טרנמיר -לייטון מגיעה למשחק מהמקום ה-20 בליגה השלישית באנגליה עם 16 נקודות. היא מגיעה בתקופה לא מדӔימה מבחינתה כשהיא עם ניצחון אחד ב-5 המשחקים האחרונים אבל בבית היא השיגה 7 נקודות ב-4 המחזורים האחרונים שלה. היא תארח את טרנמיר שמגיעה למשחק מהמקום הלפני אחרון. היא אחרי הפסד 2-0 במחזור האחרון ועדיין לא מינתה מאמן קבוע אחרי הפיטורים של ג'ון בארנס כשהפיזיותרפיסט של הקבוצה עדיין ממלא את התפקיד ולא בהצלחה במיוחד. אם בבית טרנמיר עוד מצליחה לתת קצת פייט הרי שבחוץ היא הפסידה ב-8 מתוך 9 משחקי החוץ שלה כשהיא כובשת בהם 3 שערים בלבד. המשחק הקודם בין הקבוצות בגביע הסתיים ב-1-1 בטרנמיר ובכושר של טרנמיר כרגע ובמיוחד בהגנה לדעתי לייטון אמורה לעבור לשלב הבא.  ההימור : 1 (יחס 1.65)

משחק מספר 11 : מוראקמב - קרלייל - 
מורקאמב מגיעה למשחק מהמקום ה-19 בליגה הרביעית עם 18 נקודות. היא אחרי ניצחון 2-1 בחוץ על קרו במחזור האחרון. היא סיימה בתיקە 2-2 את המשחק הקודם שלה מול קרלייל כשהיא חוזרת מפיגור של 2-0 ב-20 הדקות האחרונות. היא עשויה להיות בלי הקפטן שלה ג'ים בנטלי. היא תארח את קרלייל שמגיעה למשחק מהמקום ה-18 בליגה השלישית. היא אחרי הפסד דרמטי לבריסטול בחוץ בדקה ה-90 אבל זה הגיע אחרי תקופה טובה ۩לה. 4 המפגשים האחרונים בין הקבוצות הסתיימו בתיקו אחרי 90 דקות אבל הפעם לדעתי קרלייל היא זו שתעשה את העבודה. ההימור : 2 (יחס 2.25) 

תגובות

טלספורט בפייסבוק