נמני יקבל חלוץ אירופי

מכבי תל אביב תתחזק בחודש ינואר. מיץ' גולדהאר אישר לאבי נמני לצרף חלוץ והדגש הוא על חלוץ אירופי, שיגיע בחודש ינואר. המועמדים לעזוב: מאיוקה וקומאץ'

יום שני 16 נובמבר 2009
אשר גולדברג

מיץ' גולדהאר מתכוון לנחות בארץ במהלך השבוע הקרוב ולשהות כאן לפחות שבועיים. גולדהאר, שמקבל דו"חות יומיים על הנעשה בקבוצה, אישר לאבי נמני לצרף בחודש ינואר, שחלון ההעברות ייפӪח, חלוץ זר לקבוצה.

הדגש הפעם - חלוץ מיבשת אירופה, מבקיע שערים, כשגולדהאר הבטיח לפתוח את התקציב ולשדרג את הקבוצה. מי שאמורים לעזߕב אלה: עמנואל מאיוקה, שטוען שיש לו הצעות מפורטוגל ובעיקר מקבוצת בלננשס, שמעוניינת בשירותיו כבר עכשיו.

מאיוקה מסתובב מעט מדוכא והסיבה היא, ששכרו הוא נמוך והוא מבקש שידרוג או מכירה. אכזבה קיימת גם מהקשר אנדריי קומאץ' הסלובני, שבמידה ותמצא לו קבוצה מכבי תל אביב תיפרד ממנו לנוכח האכזבה המקצועית מיכולתו ובמקביל מכמות גדולה של שחקני קישור בעמדה שלו, שקומאץ' אינו מצליח לשדרג את משחקה של מכבי תל אביב.

נכון לעכשיו אין עדיין החלטה בנושא שידרוג שכריו של מספר שחקנים שמסיימים את חוזיהם. הדבר ייעשה בתיאەם מיד עם הגעתו של הבעלים מקנדה. במכבי תל אביב מצפים, שיותר מ-1,500 אוהדים יצאו ביום שני הבא עם הקבוצה למגרש 'וסרמיל' לעודד את השחקנים במשחק נגד הפועל באר שבע.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק