אם טורס יימכר - אתפטר

ראפה בניטס, המנג'ר הספרדי של ליברפול, התייחס םאפשרות שליברפול תמכור את פרננדו טורס כדי לצאת מהמשבר הכלכלי: "זה לא יקרה, ואם כן אני עוזב את ליברפול"

יום שלישי 17 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT

ליברפול שӜ יוסי בניון, נמצאת בימים אלו לא רק במשבר מקצועי אלא גם במשבר כלכלי. הבעלים האמריקאים של המועדון תום היקס וג'ורג' ג'ילט, שרויים בחובות ענק של 245 מיליון פאונד.

אחרי שמכרו בקיץ את צ'אבי אלונסו לריאל מדריד, בליברפול עלתה אפשרות למכור את פרננדו טەרס, הכוכב הספרדי ומלך השערים של הקבוצה, על מנת לפנות מזומנים ולצאת מהבלאגן הכלכלי, אך עבור ראפה בניטס, המנג'ר הספרדי של ליברפול מדובר בקו אדום.

בניטס, התייחס לאפשרות שהיקס וג'ילט ימכרו את טורס מאחורי גבו ואמר: "זה לא יקרה. פרננדו טוߨס לא יימכר מליברפול ואם כן, אני אתפטר"

המנג'ר הספרדי בן ה-49 של ליברפול, שרשם איתה העפלה לשני גמרים של ליגת האלופות, נמצא בסכנת פיטורים לאור הכישלונות של הקבוצה בליגה האנגלית וגם בליגת האלופות.

למרות המצב הקשה בו נמצאת ליברפەל, ראפה בניטס שומר על אופטימיות: "יש הבדל עצום בין המצב הנוכחי של ליברפול, למצב לפני חמש שנים, אבל שמה של ליברפול עדיין הולך לפניה. כולם יודעים מי זו ליברפול ואין לי ספק שאנחנו נשתפר".

ליברפול תארח במחזור הקרוב את מנצ'סטר סיטי החזקה, למפגש בו המפסידה תצא סופית ממאבק האליפות. בליגת האלופות, סיכוייה של ליברפול להעפיל לשלב הבא קלוש. היא מפגרת בחמש נקודות אחרי פיורנטינה השניה, כשנותרו שש נקודות בלבד בקופה.

תמונה: גטי אימג'

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק