יורוקאפ: הפועל הפסידה לדונאב

הפועל "התקווה" תל-אביב בכדורסל נשים הפסידה הערב לדונאב מבולגריה אחרי הארכה. הפועל איבדה את המשחק במו ידיה, 104:100 בסיום. חניכותיו של אייזנברג ללא ניצחון העונה בכל המסגרות

יום חמישי 19 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
הפועל "התקווה" תל-אביב, הנציגה היחידה באירופה של כדורסל הנשים, הפסידה היום בביתה מול קבוצת דונאב מבולגריה בתוצאה 104:100, במשחק שהוכרע אחרי הארכ۔.

הפועל תל-אביב הובילה לכל אורך המשחק, 44:48 במחצית, ו-7 יתרון עם סיומו של הרבע השלישי, 75:68. למרות שקרוב לוודאי מדובר משחקה הטוב ביותר של הפועל ת"א העונה, קבוצה שלה מאזן של 5 הפסדי ליגה ולאחר המשחק היום 2 הפסדי יורוӧאפ, הפועל הצליחה לאבד את היתרון כ-2 דקות לסיום המשחק.

 בהתקפה האחרונה של המשחק, 10 שניות לסיום 40 הדקות, הפועל תל-אביב אפשרה לבולגריות לקלוע שלשה חופשית ולשלוח את המשחק להארכה. חניכותיו של רועי אייזנברג לא ביצעו עבירה ובורגין, קולעת השלשה המכריעה עם הבאזר, לא זרקה העונה אפילו לא פעם אחת מחוץ לקשת אך גם נתון זה הספיק כדי למנוע מהפועל ניצחון ראשון העונה.

הפועל תל-אביב כבר כמעט ופיגרה בהפרש דו ספרדתי במהלך ההארכה, אבל דווקא אז חזרו האדומות למשחߧ. 40 שניות המשחק חטפה הפועל את הכדור וג'ינגה נשלחה אל קו העונשין. שחקנית הפועל לא עמדה בלחץ ודייקה רק בזריקה השנייה. בהתקפת הנגד לקחו הבולגריות 2 כדורים חוזרים ובסופו של דבר דייקו הבולגריות מהעונשין וניצחו את המשחק, 104:100.

 צילום: FibaEurope

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק