נחנך היכל על שם רלף קליין זל

היכל הספורט החדש באבן יהודה נחנך על-ידי שחקני מכבי תל-אביב ונקרא על שמו של המאמן האגדי, רלף קליין ז"ל. דרוקר "רלף היה איש מיוחד, הוא היה המנטור שלי"

יום חמישי 19 נובמבר 2009
מערכת TELESPORT
שחקני מכבי תל-אביב הגיעו הערב (חמישי) לאבן יהודה כדי לחנוך את היכל הספורט החדש שנבנה ויקרא על שמו של המאמן האגדי, רלף קליין ז"ל.

 המועצה המקומית של אבן יהודߔ החליטה להנציח את קליין על-ידי קריאת ההיכל החדש על שמו, וזאת לאור שבנוסף להיותו מאמן נבחרת ישראל, קליין אימן וחינך קבוצות באבן יהודה.

הערב נערך טקס מכובד בהשתתפות נציגי משפחתו של רלף קליין, ראש המועצה המקומית של אבן יהודה, מר עמוס עזאני ەשחקני מכבי תל-אביב. לאחר הטקס ערכה מכבי תל-אביב אימון ראווה בהשתתפות ילדי קבוצת אבן יהודה.

ערן קליין, בנו של רלף, התייחס לטקס המרגש: "האולם מייצג כל מה שאהב רלף, נוער וילדים. אולם כדורסל דומה לחייו של רלף, עולם שלם שבו הוא בילה שעות. הרב۔ דברים טובים קורים באולם כדורסל".

גיא פניני ייצג את שחקני מכבי תל-אביב ואמר: "ראוי שהאולם ייקרא על שמו של רלף. ההגעה שלנו לכאן היא דרך לתת לו את הכבוד הראוי. חשוב לכדורסל הישראלי שנקרא אולם על שמו של רלף".
č
גם עוזר מאמן מכבי תל-אביב, שרון דרוקר, סיפר: "עוד כשהייתי במכבי רעננה והשתתפנו בליגת סופרוליג הייתי נוהג לבקר באבן יהודה ולשבת עם רלף קליין, מדבר איתו על הכל. רלף היה איש מיוחד, הוא היה המנטור שלי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק