זוגובו הצטיין נגד גרמניה

במכבי נתניה חיפשו את השוער אריסטד זוגובו שנעלם להם. מתברר שזוגובו הצטיין בשער נבחרת חוף השנהב בתיקו 2:2 מול גרמניה. לאוניד קרופניק קיבל שחרור מקבוצתו ויצטרף לקבוצה של עטר

יום שישי 20 נובמבר 2009
אשר גולדברג
הדאגה במכבי נתניה לשוערם אריסטד זוגובו הסתיימה בחיוך וגם בהרבה בילבול אצל מנהלי המועדון. במכבי נתניה המתינו ביەם רביעי בבוקר להגעתו של זוגובו מארצו חוף השנהב. נסיונות לתפוס את השוער במכשיר הנייד שלו לא צלחו והיה חשש שזוגבו לא ישחק מחר בקופסא נגד מ.ס. אשדוד.

הבוקר נחת זוגובו, התאמן במוראל גבוה במיוחד, והוא יתייצב מחר בין קורות השער של קבוצתו. מתברר שזוߒובו ונבחרת חוף השנהב יצאו לגרמניה, שם התקיים משחק ידידות בין שתי הנבחרות.

אריסטד זוגובו, שהפך לשוער הראשון של נבחרתו הצטיין בתיקו 2:2. במהלך חודש ינואר יעדר זוגובו מישראל וישתתף באליפות אפריקה. ההעדרות הצפויה היא בין שבועיים לחודש ימים, תלוי במידת הצלחתה של חוף השנהב בטורניר. במהלך תקופה זו יחליף את זוגובו השוער הצעיר ליפשיץ.

בינתיים, קיבל הבלם לאוניד קרופניק את השחרור מקבוצתו ב-MLS ויגיע לישראל בשבוע הבא על מנת להצטרף למכבי נתניה. הבעלים דניאל יאמר יפגש בימים הקרובים עם ראובן עטרĠוידון איתו בנושא חיזוק נוסף לקבוצה.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק