צעדו למען הקהילה

מספר ספורטאים האולימפיים ושתים מספורטאיות העבר הבכירות של ישראל השתתפו הסאפרי ברמת גן

שבת 21 נובמבר 2009

דור הספורטאים האולימפיים העכשווי  ושתים מספורטאיות העבߨ הבכירות של  ישראל השתתפו אתמול (יום ששי) במירוץ הסאפרי ברמת גן שאורגן על ידי עיריית רמת גן ובחסות הוועד האולימפי בישראל. את המירוץ בו השתתפו כ-3000 רצים (תחרותי ועממי) הזניק סגן יו"ר הוועד האולימפי בישראל יהושע גורא.

אחד ממוקדי הפעילות ӑמירוץ היה צעדה ראשונה מסוגה (כ-100 משתתפים, למרחק של 500 מ') של חולים בדלקות מיפרקים, וזאת במסגרת חודש הראומטולוגיה העולמי, במטרה להעלות את המודעות למחלת דלקת המפרקים, הפוגעת בתיפקוד ובתנועה של אלפי חולים בישראל. פעילות זו התקיימה בחסות חברת התרופות רוש וӑשיתוף עמותת "עינבר" לנפגעים במחלות ראומטיות , במסגרת פרויקט המעורבות הקהילתית "רוש מושיטה יד לחולה.הספורטאים האולימפיים צעדו עם החולים חברי עמותת עינבר, כחלק מפעילותם למען הקהילה.

עם החולים בדלקות המיפרקים צעדו הג'ודוקא יואל רזבוזוב̠, הסייפת דלילה חתואל בוגרת בייגינג', (צעדה כשהיא נעזרת בקביים אחרי שעבר לפני כעשרה ימים ניתוח לשיחזור הרצועות הצולבות שלה)  הקלע סרגיי ריכטר והג'ודאית הצעירה שחר לוי סגנית אלופת העולם לנערות. עם הדור האולימפי העכשווי צעדו גם חנה שזיפי חברת הנהלת הוועۓ האולימפי  בישראל ואלופת משחקי עמי אסיה בריצה למרחקים בינוניים, ושחיינית העבר שלומית ניר טור שייצגה את ישראל במשחקים האולימפיים במקסיקו 1968 ומינכן 1972. 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק