התחת של פיני גרשון

עם יריבות מצחיקות כמו מארוסי, שתבקר הערב בהיכל נוקיה, תגידו לי אתם: יש עוד מאמן מזליסט כמו רבנו פיני גרשון?

יום חמישי 26 נובמבר 2009
שלמה חסיד
כשמכבי תל אביב החזירה, בדיוק לפני שנה, את פיני גרשון מהגלות באתונה שמחתי מאוד. חשבתי לעצמי שרק פיני, עם המזל שלו, מסוגל להוציא את מכבי מתקופת החושך, ואני שמח שצדקתי.

מאז שפיני הגיע לקבוצה המזל חזר אליה. רק תראו איזה בית מצחיק קיבל פיני ביורוליג. ללקק את האצבעות. הערב, למשל, תגיע להיכל מארוסי (למי שלא מכיר, קבוצה מהליגה היוונית), שېני נשבע לכם שנבחרת TELESPORT מחוזקת נותנת לה עשרים הפרש (טוב, אני מגזים, אבל הבנתם את הכוונה), כשההבדל בינינו לבין מכבי, הוא שאצלנו כן משתפים ישראלים.

ומארוסי המסכנה היא רק דוגמה. גרשון, שיש לו תחת יותר גדול משל אברם גרנט, הגריל בית חלומות. קאחה לבוראל לא בפורמה, רומא לא פירמה, צסק"א  פאתטית ולובליאנה לא מהליגה הזו בכלל. בבית כזה לא תהיה לו בעיה לסיים במקום הראשון, כדי להתייצב בעמדת זינוק נוחה לפיינל פור.

מי שמסתכל על השנים של פיני במכבי יודע שאלילת המזל תמיד יושבת לו על הכתף. הוא נפל בדור הנפילים של שראס-פרקר-בסטון-וויצי'ץ', ואם זה לא מספיק אז תמיד כשהוא היה צריך נמצא בקצה הספסל איזה גור שלף שיסדר אסיסט גאוני לדרק שארפ, בשביל שמכבי תצליח להגיע לפיינל פור בתל אביב, ותמלט את ראשו של פיני מהמאכלת.
ȼbr/> עייני לא צרה בפיני. ידוע שסנטימטר מזל עדיף על  קילומטר של שכל (ולא שאני מזלזל באינטלגנצציה של המאמן עב הבשר). יש לי רק שאלה אחת לרבנו גרשון: האם זה יפה מצידך לא לענות לאס.אם.אסים שמשאיר לך עמית גל, כפי שהוא טען בכתבה עליו בערוץ הספורט? מה ߧרה, כמה שנים על סיר הבשר במכבי, וכבר שכחת את המנהל שלקח איתך אליפות בגליל?

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק